МФК Кремінь - 25-12-2012, 09:12 - sasa 46

\»Кремінь\» вийшов із відпустки

\»Кремінь\» вийшов із відпустки

Кременчуцька команда зібралася на передноворічний збір, який триватиме всього чотири дні.

На цей час запланована одна контрольна гра з \»УкрАгроКомом\» і двохсторонка двома складами. З \»УкрАгроКомом\» \»Кремінь\» зіграє 26 грудня на стадіоні \»Кремінь\», початок матчу о 13:00. 27 грудня \»Кремінь\» зіграє між собою, розділившись на два склади, — інформує прес-служба кременчужан.

Наразі в \»Кремінь\» повернувся Віталій Сумцов, про решту поповнення і втрати в команді буде відомо вже в новому році. У 2013 році команда збереться 15 січня і почне підготовку до весняної частини чемпіонату.

МФК Кремінь - 20-06-2012, 12:06 - sasa 46

\»Кремінь\» вийшов із відпустки

\»Кремінь\» вийшов із відпустки

19 червня на стадіоні «Кремінь» команда провела своє перше тренування після літніх канікул.
 
У тренуванні взяли участь 22 футболіста. Перед тренуванням всі гравці пройшли зважування. Особливо веселий настрій було в Олександра Гордієнка, який постійно жартував і посміхався. Перше тренування була дуже коротким і складалось з декількох кіл пробіжки і розминки. М\’ячі на поле навіть не виносився. А ось вже з сьогоднішнього дня команда приступає до дворазовим тренувань. Такий тренувальний режим триватиме аж до першої офіційної гри, яка відбудеться вже 14 липня. Готуватися до чемпіонату команда буде в Кременчуці.

Перед тренуванням відбулася невелика розмова з Юрієм Чумаком, який розповів про найближчі плани команди.
 
Так, на період підготовки до нового сезону заплановані наступні товариські матчі:
Харків. 21.06. «Геліос» — «Кремінь». 17:00
Полтава. 24.06. «Ворскла» (дубль) — «Кремінь» 16:00
Олександрія. 29.06. Двома складами дві гри. «Олександрія» — «Кремінь» 16:00 і 18:00.
Дніпропетровськ. 06.07. «Дніпро» — «Кремінь»
Харків. 11.07. «Металіст» — «Кремінь»
 
«У цих матчах планується переглянути близько 20-ти нових гравців, які приїдуть до нас на перегляд. Також у процесі підготовки стане остаточно відомо, хто з нинішніх гравців покине клуб. Наразі по комплектації команди не можу абсолютно нічого сказати. Все стане ясно вже ближче до початку чемпіонату», — сказав Юрій Чумак.

 

МФК \»Кремінь\»

Погода