ДЮСШ – „Ювента” 2:3
„Олімп” –„Атака” 1:6
„Рубін” – ФК „Розсошенці” 3:9
„Розсошенці-2” – ФК „Кристал” 1:5

Стартувало друге коло чемпіонату Полтавського району з міні-футболу. В останньому турі першого кола зустрілися команди, які на той момент мали однакову кількість очок і розділяли між собою третю сходинку – ФК “Розсошенці” та “Атака”. Перший тайм пройшов за беззаперечної переваги господарів майданчику. Команди пішли на перерву за рахунку 3:0 на їхню користь. На початку другої половини “Атака” після розіграшу кутового змогла відіграти один м’яч. І одразу ж у них з’явилася шанс скоротити рахунок до мінімуму. За порушення правил у своєму штрафному майданчику ФК “Розсошенці” були покарані “ударом з дуги”. Однак футзальне пенальті Дмитро Касьян виконав незграбно, пробивши не сильно по цетру, і голкіпер розсошан без проблем відбив удар форварда. Ще через декілька хвилин змову на ударну позицію вийшов Касьян, але на цей раз на допомогу голкіпера прийшла стійка воріт. І як то кажуть: “Не забиваєш ти…”. За хвилину до закінчення зустрічі Віталій Таран поставив остаточну крапку в матчі – 4:1 на користь ФК “Розсошенців”.

Наступного дня відбувся матч лідерів – ФК “Кристал” проти “Розсошенців-2”. Після першого кола між команда була відстань в одне очко, тому матч обіцяв стати цікавим. З першим хвилин центром поля заволоділи футболісти “Кристалу”, а “Розсошенці” знову вирішили зіграти у притаманному їм стилі – на контратака. Проте тактика не виправдала сподівань. Більш швидкі гравці Залізничного повністю переграли своїх суперників, дозволивши забити у свої ворота лише одного разу. Натомість сам “Кристал” п’ять разів відзначався у матчі. Ця перемога дала змогу команді відірватися від переслідувачів на відстань трьох очок.

Однак вся боротьба ще попереду. П’ять команд не втратили шансів поборотися за перше місце, та й ДЮСШ ще може втрутитися у боротьбу за призові місця. Лише “Олімп” та “Рубін” більш менш вирішили завдання на турнір – очна боротьба між собою за передостаннє місце. Хоча і від них чекаємо приємних сюрпризів.