Новини - 30-09-2015, 09:09 - sasa 145

Ксенія Безугла – чемпіонка світу з армспорту серед юніорок!

У Куала-Лумпурі (Малайзія) розпочався 37-й чемпіонат світу з армспорту серед чоловіків та жінок, юніорів, юнаків і дівчат, ветеранів та паралімпійців, в якому у складі збірної України виступають представники Полтавщини.

Вже у перший день змагань наша землячка Ксенія Безугла завоювала золоту медаль у боротьбі на лівій руці серед юніорок у ваговій категорії до 65 кг. У фінальному протистоянні полтавка перемогла Кароліну Андерссон (Швеція). У поєдинку за \”бронзу\” у цій категорії Ельміра Алєєва (Росія) перемогла Сейму Аксой (Туреччина).

Ще одна представниця Полтавщини Яна Назарько у першості серед дівчат (до 60 кг) у боротьбі на лівій руці посіла 6-е місце, тут перемогла Світлана Хорошун (Росія).
Сьогодні, 30 вересня, у Куала-Лумпурі відбуватиметься першість у боротьбі на правій руці.