Хокей - 18-10-2012, 02:10 - sasa 27

Кубок \»Динамо\»: перші перемоги полтавців

Кубок \»Динамо\»: перші перемоги полтавців

У Харкові, на льодовій арені “Салтовський лід” полтавські хокеїсти здобули дві впевнені перемоги.

 

ХК «Космос» (Полтава) — ХК «Альянс» (Зміїв) – 5:0

У матчі-відкритті команда Олега Ковальова в суху обіграла хокеїстів з міста Зміїва. Вирішальною стала гра в більшості. Чисельною перевагою полтавчани володіли шість разів.

 

ХК “Кальвадос” (Полтава) – ХК “Сахарні Ведмеді” (Куп’янськ) – 7:3

 

ХК “Кальвадос” більш ніж вдало дебютував в престижному турнірі. Перший період був за більш досвідченими “ведмедями”, які виграли його з рахунком 2:0. Шайби на рахунку Валерія Вицоти та Володимира Циби. Переломним у грі виявився другий період. За не спортивну поведінку, на 10 хвилин кожний, були вилучені гравці Куп’янська Валерій Вицота та Віталій Разводов. Цим і скористалися полтавчани, які змогли не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед. Шайби закидали двічи Ельдар Махмудов (з передач Кладкового Володимира та Дудки Сергія) та Володимир Кладковий. Третій період почався із взяття полтавських воріт. Рахунок зрівняв Андрій Левощенко. Та це була остання шайба “ведмедів” у матчі. Далі відзначалися лише полтавчани — Кладковий Володимир (Єрмоленко Дмитро), Кушко Дмитро (Кладковий Володимир), Конопльов Олександр (Махмудов Ельдар), Кладковий Володимир (Єрмоленко Дмитро, Махмудов Ельдар).

 

Турнір бомбардирів після першого туру очолилив гравець ХК «Харківскі тигри» Іван Адамкович, який за системою гол+пас має 5 пунктів (5+0). Другу та третю сходинку займають полтавці Володимир Кладковий — 5 (3+2) та Ельдар Махмудов – 4 (2+2).

 

Інші матчі турніру: ХК «Ведведі»(Харків) — ХК «Харківскі тигри» — 3:9; ХК «Динамо» (Харків) — ХК «Суми» 6:1.

 

Володимир ХОМІЧ

Погода