Аматори - 03-04-2011, 10:04 - sasa 37

Кубок поїхав до Терешків

Кубок поїхав до Терешків

У спорткомплексі “Розсошенці” відбувся Кубок Голови Полтавської райдержадміністрації. Участь у ньому взяли по чотири кращі колективи чемпіонату Полтавського району, які проходили на вуличних майданчиках у Розсошенцях та Терешках.

У першому матчі зійшлися господарі та команда “Гренада” з Микільського. Рівна боротьба тривала лише перші п’ять хвилин, доки розсошани не відкрили рахунок. Надалі на полі була лише одна команд, як наслідок впевнена перемога “Розсошенців” з рахунком 5:0. За подібним сценарієм пройшли і два наступних протистояння. “Краяни” переграли “Головач” 5:1, а терешківський “Факел” не залишив шансів “Абазівці” 5:0. Найцікавішим виявився останній чвертьфінал, в якому зійшлися “Хапоель” та “Супрунівка”. Останні до середини другого тайму були попереду 2:0. Проте втримати переможний для себе результат їм не вдалося. Через велику кількість фолів команда двічі була покарана дев’ятиметровими штрафними ударами, які чітко реалізовував гравець “Хапоелю”, а ще одного разу він же був точним після виконання пенальті. Остаточний рахунок 3:2 на користь команди з Копилів.

У півфіналах “Розсошенці” “на класі” розібралися з “Краянами” 2:0, а “Факел” завдяки вдалій грі свого голкіпера не мав проблем з “Хапоелем” 4:0.

У фіналі зійшлися справді найкращі команди турніру. Рахунок у першому таймі відкрили терешківці. Мінімальна перевага дозволила грати “Факелу” другим номером і чекати на помилку суперника. “Розсошенці” почали ризикувати і декілька разів на рівному місці втрачали м’яч, чим створювали непогані нагоди відзначитися для гравців “Факела”. Однак скористатися такими подарунками вони не змогли, а на додачу за три хвилини до закінчення гри пропустили гол у свої ворота. Микитенко обіграв трьох захисників і в падінні переправив м’яч у сітку. Здавалося, що долю трофею вирішить серія пенальті. Але на останній хвилині “Факел” заробив право на штрафний, після розіграшу якого, м’яч опинився в воротах Андрія Брагінця-молодшого.

 

Виправити ситуацію у господарів майданчику часу вже не було. Перехідний кубок наступний рік проведе в Терешках.

Володимир ХОМІЧ   

Погода