Волейбол - 23-12-2012, 06:12 - sasa 31

Кубок розіграють у Харкові

Кубок розіграють у Харкові

Стало відоме місце проведення цьогорічного розіграшу Кубка України з волейболу серед чоловічих колективів — головний «фінал чотирьох» пройде у Харкові 27-29 грудня.


Президентам клубів команд-учасниць від Федерації волейболу країни надійшов лист, в якому повідомлялося, що надійшли пропозиції про проведення фіналу від красноперекопської «Кримсоди» та харківського «Локомотиву». Спільним у пропозиціях є те, що організатори обіцяли інтернеттрансляцію, телепоказ по регіональному ТБ та цінні подарунки. А різниця була такою: зал у Красноперкопську на 300 місць, а у Харкові – на 2500. Ще харків’яни пообіцяли призовий фонд 50 тис. грн., а кримчани суму не вказали. Тож, директорат ФВУ зважив всі умови проведення змагань, географічне розміщення, розмір призового фонду, і, погодившись з членами виконкому ФВУ, вирішив проводити Кубок Пояркова Ю.М., тобто фінал Кубка України серед чоловічих команд, у Харкові.

 

Тож, спочатку у півфіналах зустрінуться «Локомотив» (Харків) — СК «Фаворит» (Лубни) і ВСК «Юридична академія» (Харків) — «Кримсода» (Красноперекопськ). Переможці цих поєдинків розіграють кубок, а переможені боротимуться за престижне третє місце. Отже, щасти тобі, лубенський «Фаворите»!

 

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода