Останні новини - 11-06-2014, 11:06 - sasa 34

Курилов залишив Ворсклу, а Сачко сів за парту

Курилов залишив Ворсклу, а Сачко сів за парту

Старший тренер полтавської Ворскли Василь Сачко зробив перший крок до отримання Pro-диплому УЄФА.

У Центрі ліцензування Федерації футболу України в Києві почалися заняття для молодих фахівців, а також тих, хто вже задіяний на тренерському містку, але в силу тих чи інших обставин не встиг атестуватися на потрібну категорію.

Вступний курс розрахований на п\’ять днів і має ознайомлювальний характер. Із тренерами працювали технічний директор ФФУ Валерій Шамардін та його заступник Віктор Догадайло. Надалі участь в навчальному процесі братиме також заступник директора Центру ліцензування ФФУ Анатолій Бузник. Не виключена поява на лекціях та інших відомих у футбольних колах фахівців.

Після проходження першого етапу навчання на Сачка і його одногрупників чекає ще п\’ять-шість сесій і найвідповідальніший момент – іспит із декількох дисциплін, через який треба пройти, щоб отримати заповітний Pro-диплом.

А тим часом термін дії трудової угоди 26-річного захисника Олексія Курилова з Ворсклою добіг кінця, і сторони вирішили не продовжувати співпрацю.

У сезоні, що завершився 2013/2014 футболіст взяв участь у десяти поєдинках за основний склад полтавців, ще в одному матчі зіграв за молодіжний склад. А в остеннє з\’являвся на полі у складі біло-зелених  у матчі в Севастополі 4 квітня. Всьому виною рецидив старої травми, після якої центрбек так і не зміг відновитися, як слід, – інформує прес-служба ворсклян.

За неофіційною інформацією, Олексій Курилов може стати гравцем одеського Чорноморця.

Погода