Міні-футбол - 29-12-2009, 08:12 - sasa 32

Квартет лідерів

Міні-футбол. Відкрита першість Кременчука
Важко дались перемоги головним фаворитам  чемпіонату Кременчука — \»Гірнику\» та \»Водоканалу\», і лише \»Екоенерго\» не мав проблем у грі з аутсайдером. Гірники після першого тайму поступались  \»Білим Орлам\». Контратаку двох Андріїв — Козлова і Сокуренка результативно закінчив останній. Надалі \»Орли\» втратили багато моментів, щоб збільшити перевагу, натомість \»Гірник\» із мінімуму вижав максимум. Забивали Олексій Башаков і Костянтин Хижняк — 1:2. Гра КВБЗ — \»Водоканал\» перетворилась у справжній триллер. Поступаючись після першої половини 1:3, господарі за сім хвилин до закінчення матчу зрівняли рахунок — 5:5. Забрати у водоканальців два очки вагонобудівникам не дозволив Матірний, забивши за півтори хвилини до фінального свистка переможний м\’яч. Для В\’ячеслава це був другий гол у грі, ще двічі за \»водників\» відзначився Сергій Зав\’ялов і один раз  Віктор Ковалевський. У КВБЗ — дублі Олександра Крупенка та Ігоря Котовецького. За схожим сценарієм проходила гра \»Мегамет\» та \»Кременчуцькі колеса\». Перший тайм  — 6:2, далі — 6:5, а у підсумку — 7:6. (Плужник 3, Поляков О. 2 — Ванжула М. 3, Штука 2),

Попередній етап, 1-2 ліга
Нафтовик — Інтербуд — 2:4; Ковен — Інтеравто — 1:10; КВБЗ — Водоканал — 5:6; Мегамет — Крем.колеса — 7:6; Білий Орел — Гірник — 1:2; Електроцентр — Штурм — 6:2; Екоенерго — Сокіл — 9:1.
Становище лідерів:
Динамо, Водоканал, Інтербуд, Екоенерго — по 18, Нафтовик, Гірник — по 15.
Бомбардири: Крупенко Олександр (КВБЗ), Бородін Антон (Інтеравто) — по 16 м\’ячів.

Третя ліга
Трансгаз — Стріт — 3:3; Тайга — Дружба — 5:8; Доктор Айболит — Нафтохімік — 9:3; В.Кринки — Лукас — 3:4; Джей Ті Ай — Вертоліт — 1:3; Нафтовик (В) — Факел — 5:4; Доктор Айболит — Дружба — 8:5; Лукас — Вертоліт — 6:6.
Лукас — 22, Доктор Айболіт — 20, Нафтовик (В) — 17, Дружба — 16, В.Кринки — 13.
Бомбардир: Останець Максим (Великі Кринки) — 24 мячі.

Четверта ліга
ВПУ-7 — Кристал — 0:9; Кремойл — Вагонник — 1:6; НПС — Металург — 3:2; Експерайс — Білайн — 2:8; Техвуглець — Педучилище — 4:3; Нафтосервіс —  Імпульс — 6:3; Імпульс — Білайн — 7:10.
НПС — 21, Кристал, Нафтосервіс — по 18, Білайн, Металург-ПМГ, Вагонник — по 13.
Бомбардир: Мороз Костянтин (Кристал) — 28 м\’ячів.

П’ята ліга
Нафтопром — Платекс — 2:5; Патріот — Кремінь-96 — 3:10; Прем\’єра — Молодіжний парламент — 4:5; Драйв — Денвер — 7:3; Новатор — Джерело Дніпра — 9:4; Динамо-2 — Златопиль — 7:7; Круг — Люкс — 4:4; Кайзер — ФК Глобино — 6:6.
Джерело Дніпра — 21, Динамо-2, Златопиль — 19, Новатор — 18, Платекс — 16.
Бомбардир: Дяченко Михайло (Златопиль) — 28 м\’ячів.