Міні-футбол - 11-12-2010, 12:12 - sasa 277

Лідери втрачають очки

Відкрита першість ПЗМС. Вища ліга. 5 тур

Розсошенці – ФК Андріївка – 1:3 (Подробаха – Кундель-2, Бабанський), Севілья – Інтерно – 5:2 (Жарий, Васькевич-2, Морев, Крупський – Городчанін, Лубенець), Алегро – Зеніт – 2:4 (Репало, Задоя – Полтавець, Гришин-2, Субочев), Чайка – Зефір-ПластиКом – 0:7 (Крупниченко, Саркіс, Крупнін-2, В.Бараннік, О.Бараннік-2), Стріт – Нове життя – 3:6 (Дудка, Кулик-2 – П.Ротань, Гришин, Сіренко, Місяйло-3), ПЗМС-1 – Дальні острови – 1:1 (Банний – Косенко)

Центральним матчем туру стала зустріч господарів майданчику з “Дальніми островами”. Вже в дебюті поєдинку островитяни втратили декілька непоганих нагод відзначитися. Справжнім каменем спотикання для них став голкіпер “ПЗМСу” Едуард Гуржій. За матч він зробив з три десятки сейвів і безперечно був кращим у своїй команді. Та все ж на 21-й хвилині і він був безсилий після удару Косенка. Екс-гравець збірної України спиною до воріт прийняв м’яч, розвернувся та влучно пробив повз голкіпера.

У другому таймі перевагою вже заволоділи господарі майданчику. Хвилини з тридцять третьої “ПЗМС” проводив більше часу на половині поля суперника. Як наслідок – гол проведений Банним на 41-й хвилині. За хвилину до завершення виник спірний епізод. Гравець “ПЗМСу” у власному штрафному майданчику у кращих традиціях кунг-фу вибив м’яч у суперника. Вся лавка “Дальніх островів” здійнялася на ноги у розрахунку на пенальті (до речі, на той час у господарів було 5 фолів, тобто наступний фол став би пробивним). Але суддівський свисток промовчав, а матч закінчився нічиєю.

Вперше на турнірі програв чемпіон минулого розіграшу. “Розсошенці” нічого не змогли протиставити футболістам з “Андріївки”. Натомість перші перемоги у п’ятому турі здобули “Севілья” та “Зефір-ПластиКом”. Перші впевнено перемогли “Інтерно” 5:2, а другі повністю декласували “Чайку” – 7:0. Слід відзначити, що у складі зефірівців відзначився навіть воротар, якому партнери “подарували” право на пробити пенальті у кінці матчу.