- 03-09-2012, 12:09 - sasa 176

Лубенці стали героями

ФК «Лубни» – «Атлант» (Семенівка) 2:1 (1:0).
Чемпіонат області. «Прем’єр-ліга». XI тур. 2 вересня. Стадіон «Торпедо». +20С. 245 глядачів.
Судді: Ю Павлюченко, С. Новік. А. Сидоренко (усі – Полтава).
Делегат-інспектор: А. Брагинець (Полтава).
ФК «Лубни»: Макаренко, Величко. Гришанович, Шоха, Гайдук. Жмурко (Захарченко, 56), Стригунов (Головко, 46), Загоруйко, Нечипоренко (Бойко, 90), Сергієнко, Бувалець.

Тренер: А. Гришанович.
«Атлант»: Бахуринський, Макорін, Божко, Середа (Костяний, 78), Чамара, Середа (Пустовіт, 58), І. Гуменюк, Іванченко (Марусіч, 46), Василенко, А. Гуменюк, Рома (Потапенко, 56). Тренер: С. Гаврись.
Голи: Нечипоренко (34, 66) – І. Гуменюк (64).

Це був своєрідний футбольний поєдинок, в якому зустрілися майже рівні за силою команди. Героєм зустрічі став нападник лубенців Дмитро Нечипоренко, який провів у ворота гостей два переможні м’ячі. Але перемога лубенської команди над опонентами вдалася не легко, адже останніх майже 30 хвилин господарі грали у меншості – 9 проти 11. Відкрив рахунок у матчі Дмитро Нечипоренко. У другому таймі на 59 хв. полтавський відомий арбітр вилучає голкіпера Євгена Макаренка за, буцім-то, «спори з суддею» і в рамку воріт стає польовий гравець лубенців Олександр Шоха. Під час виконання штрафого влучно пробиває досвідчений Ігор Гуменюк – 1:1. Через декілька хвидин знову невтомному нападнику господарів Дмитру Нечипоренку у меншості вдається вийти вперед – 2:1. Через три хвилини юного захисника ФК «Лубни» Сергія Бувальця арбітр вилучає з поля за друге попередження і господарі залишаються у меншості. Останні майже 30 хвилин поєдинку лубенці грали вдев’ятьох і вистояли – 2:1 важка перемога ФК «Лубни». Юнаки: 2:0.

У іншому протистоянні 11 туру у обласному центрі на стадіоні «Динамо» зустрілися місцевий СК «Полтава» Стаса Майзуса і лідер змагань «Нове Життя» з Андріївки Машівського району. У цьому поєдинку була беззаперечна перевага зіркових гостей, яку вони втілили у забиті м’ячі – 5:0 на їх користь. Двічі голами відзначився граючий тренер команди Олександр Мелащенко і по одному м’ячу забили Руслан Ткаченко, Андрій Зипунніков і Олександр Донець. Юнаки: 9:1.

У Глобиному місцева команда переграла явного аутсайдера змагань «Колос» з Кобеляк – 4:2 на користь господарів. Хет-триком відзначився Віталій Перетятько і один гол в активі Віталія Городчаніна.  Юнаки: 0:3.

9 Колос (Кобеляки) 10 0 1 9 5 – 33 1
Примітки: ФК \”Карлівка\” знявся зі змагань після 7 туру. Усі раніше проведені матчі анульовані.
Згідно рішення ДСТК від 16.08.12 р.: у матчі 5 туру «Атлант» (Семенівка) – «Фламінго» (Комсомольськ) – 0:0, господарям зараховано технічну поразку – -:+, а команді «Фламінго», відповідно, перемогу – +:-.