Першість Полтавщини - 12-04-2013, 01:04 - sasa 37

Лубни розгромили Прилуки

Лубни розгромили Прилуки

ФК Лубни» — ФК «Прилуки» 6:0 (1:0).

Товариський матч. Лубни. 10 квітня. Стадіон «Торпедо». +12С. 84 глядачі.

Судді: А. Павлюченко, Ю. Юрченко, М. Гайдук (усі — Лубни).

ФК «Лубни»: Болюх (Жуль), Головко (Мірошниченко), Личман, Артеменко (Петренко), Бувалець (Порощай), Ебенґу, Молдавець (Близнюк), Гончаренко, Ювженко, Реутов, Копаніцин (Брага). Тренер: А. Гришанович.

ФК «Прилуки»: В. Даниленко (Охріменко (С. Даниленко)), Дівотченко, Плющ, Кравченко, Шматко, Лукянчиков, Кравченко, Приходько (Богдан), Корсун, Кошуашвілі, Левченко (Джевага), Рудика. Тренер: О. Гавура.

Голи: Копаніцин (20), Брага (48), Бувалець (53), Близнюк (68, 84), Реутов (70).

 

Це був черговий товариський поєдинок лубенської команди, яка цього року вперше за чимало років буде вести боротьбу за чемпіонство не у вищому футбольному ешелоні області, а рангом нижче, у групі \»А\» першої ліги.

 

Цього разу суперником ФК «Лубни» була команда з Чернігівщини, яка після чотирьох років перерви у чемпіонаті області спробує знову позмагатися за нагороди змагань. Але сильним спаринг-партнером для господарів прилуцька команда не стала — стрімкі юні лубенські футболісти, легко і невимушено «розібралися» з гостями. Особливо запам’яталися чудові красені-голи у виконанні Ігоря Близнюка, колишнього гравця полтавської «Молоді». Вдало зіграв і камерунський лубенець Арнольд Ебенґу. Було декілька гольових моментів і в прилучан, за яких грав і наймолодший учасник матчу Олександр Коршун (1998 року народження).

 

Наступний і останній контрольний поєдинок ФК «Лубни» проведе, мабуть, у Прилуках. А далі — перший тур чемпіонату області, в якому лубенці вдома зустрінуться з ФК «Рокита» Великобагачанського району.

 

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода