Першість Полтавщини - 08-10-2015, 10:10 - sasa 209

Лубни розгромили юних ворсклян у Полтаві

ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) – ФК Лубни 0:4 (0:1)
Чемпіонат області. Вища ліга. 19 тур. 7 жовтня. с. Крутий Берег. Стадіон \”Лтава\”. 35 глядачів. + 9С.
Судді: О. Садовий (Кременчук), Д. Потькало, Є. Корсун (обидва – Полтава). Делегат-інспектор: О. Дегтяр (Полтава).
\”Ворскла\”: Караван, Сластьон, Миць, Куницький, Давидко, Бут, Жила, Якименко, Баранчіков (Луценко, 52), Підлепич, Горбунов (Степаненко, 85). Тренер: О. Вишневецький.
\”Лубни\”: Сидорець (Похвала, 78), Захарченко (Мокросноп, 56), Печарський, Бакланов, Клименко, Алексеєнко, Сергієнко, Демку, Ламіне (Мандрика, 58), Шпигун (Мисник, 68), Кривчун (Петришин, 58). Тренер: А. Гришанович.
Голи: Бакланов (45, з пенальті), Сергієнко (70), Петришин (84), Алексеєнко (88).

Матч першого кола в Лубнах цих суперників завершився бойовою нічиєю – 2:2, в якому лубенці втратили два важливі очки, які так сьогодні їм були потрібні по завершенню вищолігових перегонів.

Перший тайм був не цікавим для глядачів, серед яких був і колишній  очільник обласного спорту Олександр Пожечевський. Лише під занавіс тайму одному з лідерів лубенців Микиті Бакланову вдалося відкрити рахунок у матчі після вдалого виконання одинадцятиметрового удару (одного з гравців гостей явно збили у штрафній господарів) – 0:1.

Після перерви була повна перевага підопічних тренера Анатолія Гришановича у всіх компонентах гри, які втілили її у забиті м’ячі. Спочатку рахунок збільшив ударом головою Сергій Сергієнко після класного навісу Микити Бакланова. А потім по завершенню поєдинку результативно відзначилися голами Владислав Петришин і Владислав Алексеєнко.