Кубок Полтавщини - 24-06-2013, 11:06 - sasa 206

ФК «Лубни» – «Харчовик» (Червонозаводьске) – 3:0 (1:0).
Судді: Р. Палаженко, А. Харахайчук, Я. Сенотов (усі – Кременчук).
Делегат-інспектор: В. Наритник (Кременчук).
ФК «Лубни»: Кулик (Олексюк, 66), Молдавець, Загоруйко, Ювженко, Реутов, Ламіне, Гончаренко, Козлов, Бараннік (Богомолов, 69), Макросноп, Отченашенко (Бойко. 46). Тренер: А. Гришанович.
«Харчовик»: Вовк, Будрій, Хоменко, Островський, Лавріненко, Федоронько, О. Мельник, М. Мельник, Швиндін, Малько, Оніщенко. Тренер: С. Лапіга.
Голи: Макросноп, (44, з пенальті), Козлов (56), Гончаренко (60).

Цей поєдинок видався справжнім кубковим протистоянням. Вже на 3 хвилині лубенець Єгор Гончаренко потужним ударом міг відкрити рахунок у матчі, але надійно зіграв голкіпер гостей Максим Вовк. Далі у штрафній господарів захисники гостей «збили» лубенця Максима Козлова і пенальті чітко реалізував захисник Станіслав Макросноп. На 56 хвилині після класної  передачі півзахисника лубенців Єгора Гончаренка вдало забиває Максим Козлов – 2:0 на користь господарів. У гостей міг забити Олекасндр Лавріненко, але вдало зіграв страж воріт лубенців Олександр Кулик. А на 60 хвилині вдалося збільшити рахунок одному з кращих гравців цієї зустрічі  Єгору Гончаренку – 3:0. Тепер на лубенців чекає виїзний поєдинок у Шишаках 26 червня.