Першість Полтавщини - 27-09-2011, 12:09 - sasa 189

Хоменко 48.
Лубни: Макаренко, Бортнік, Величко, Пархоменко (Шоха 72), Бараннік, Гришанович, Нечипоренко, Сергієнко, Морозюк (Козлов 86), Хоменко, Кухта.
Локомотив: Пучка, Бут, Новоселецький (Сірик 84), Богомаз, Голованьов, Даценко, Дюжов, Ященко, Козлов (Забіла 56), Шевченко, Ясько.
Юнаки – 2:0

Уже на 5-й хвилині юний Сергій Сергієнко після виконання штрафного удару не зміг приборкати \”смугастого\” і останній полетів повз ворота гостей. На 10-й хвилині втратив нагоду відкрити рахунок вже юний гребінківчанин Артем Ясько. Потім були удари господарів Василя Баранніка і Юрія Хоменка, але надійно зіграв страж воріт залізничників Олександр Пучка. У першому таймі найбільше уболівальникам запам\’ятався сольний прохід лівим краєм до воріт господарів юного дарування \”Локо\” Валентина Шевченка, який виконав чудову передачу партнеру по команді, але той схибив. На початку другого тайму лубенцям, які більше прагнули до перемоги, вдалося забити єдиний у цьому поєдинку м\’яч. Невтомний Юрій Хоменко з його філігранною технікою і великою подвижністю, обійшов декількох опонентів і наважився на несподіваний удар з 25 метрів – м\’яч влетів у самісіньку \”дев’ятку\”!

Після голу було помітно, що залізничники знітилися, і вже до завершення матчу рідше створювали власні моменти. Підсумок зустрічі – мінімальна перемога ФК \”Лубни\”, який вийшов на друге місце у турнірній таблиці.

Анатолій Гришанович, головний тренер \”Лубен\”: \”Гра була цікавою і видовищною, зустрічалися рівні за силою суперники. Але нам більше пощастило, і ми здобули таку важливу перемогу. Попереду на команду чекають важкі поєдинки, в яких ми будемо боротися не тільки за другу позицію, а й за певних обставин за золоті нагороди чемпіонату\”.

Сергій Симоненко, головний тренер \”Локомотива\”: \”Від результату матчу чекав більшого, хоча були труднощі зі складом – травмовані Юрій Кривошея і Олег Козаченко, з пошкодженням грав досвідчений голкіпер Олександр Пучка. Гра була практично рівною за невеликої переваги лубенської команди, гравці якої були мобільнішими, швидшими і більше прагнули до перемоги. Єдиний влучний удар вирішив долю зустрічі. Гол цей був, як кажуть, \”від Бога\”. Після поєдинку я подякував своїм підопічним за гру. Добре, що ми програли – це буде великим уроком для молодих гравців команди, які зарано почали підраховувати очки у турнірній таблиці. Нам є над чим працювати, будемо робити висновки\”.

В інших матчах 17-го туру зафіксовані такі результати: \”Колос\” (Дмитрівка) – ФК \”Глобине\” – 0:3 (Гавренков-2, Лісняк), \”Колос\” З – ФК \”Пирятин\” – : +, ФК \”Миргород\” – \”Темп\” (Градизьк) – 0:5.
Перенесені матчі: Молодь  – ФК Лубни – 1:4 (3:1), Локомотив – ДЮФШ ФК Ворскла – 3:0 (0:9).

Результати матчів юнацьких складів:

ФК \”Лубни\” – \”Локомотив\” – 2:0, ФК \”Миргород\” – \”Темп\” (Градизьк) – 1:1,  \”Колос\” З – ФК \”Пирятин\” – : +, \”Колос\” Д – ФК \”Глобине\” – 1:1.