Хокей - 06-05-2012, 10:05 - sasa 174

Максименко та Волощенко володарі кубка НХЛ Києва

Двоє представників Полтавщини стали володарями кубку НХЛ Києва

Кубок НХЛ Києва . Група А

ХК “БСМ-Баришівка”- ХК “HARSCO”- 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) – Нарешті “чорні орли” виграли турнір. Зробили вони це в двобої із своїм найзапеклішим суперником – ХК “БСМ-Баришівка”. Баришівці на протязі двох років недавали змоги ХК “HARSCO” виграти чемпіонат та кубок, залишаючи “орлів” завжди другими. І ось гравці ХК “HARSCO” підняли над головою престижний трофей. Вся гра пройшла в напруженій боротьбі. Хокеїсти розуміли, що долю поєдинку може вирішити єдина шайба. Перший період пройшов за обопільних атак,  але голкіпери обох команд грали надійно, не дозволивши нападникам відзначитись. Та все ж долю поєдинку вирішила помилка. Баришівці граючи у більшості втратили шайбу і стрімка контратака закінчилася взяттям воріт. Відзначився  Олександр Ткачьов, який є вихованцем ДЮСШ “Локомотив” Ярославль, а асистував йому червонозаводчанин Володимир Максименко. Після пропущеної шайби баришівці заграли активніше, але воротар та захисники ХК “HARSCO” не дали змоги відзначитися супернику. В третьому періоді у баришівців був шанс відігратися. За підніжку на дві хвилини вилучили полтавця Петра Волощенка і БСМ отримали одного лишнього гравця. Та реалізувати більшісь баришівцям не вдалося. Матч закінчився мінімальною перемогою ХК “HARSCO” і вони стали володарями кубка НХЛК.

ХК “Крила Столиці” – ХК “Ледокол”– 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) – ХК “Ледокол” зміг обіграти досить сильний ХК “Крила Столиці” та за різницею забиті-пропущені шайби вийшов на друге місце в турнірній таблиці. У складі КС весь матч відіграв комсомольчанин Олег Гапон, але відзначитись нічим не зміг.