- 09-10-2015, 03:10 - sasa 142

Марія Лівер завоювала \”срібло\” Всесвітньої \”Мілітаріади\”

Сьогодні, 9 жовтня, у Мунгйонгу (Республіка Корея) на 6-х Всесвітніх спортивних іграх військовослужбовців – Всесвітній спортивній \”Мілітаріаді\” – наша землячка Марія Лівер завоювала срібну медаль у плаванні на 100-метрівці брасом.

У фінальному запливі корінна полтавка, вихованка полтавської школи плавання Марія Лівер (зараз вона мешкає у Дніпропетровську) фінішувала з результатом – 1 хвилина 08,83 секунди. Наша землячка програла лише Ран Суо (Китай), яка стала чемпіонкою з новим рекордом Всесвітніх спортивних ігор військовослужбовців – 1 хвилина 08,53 секунди. Офіційний протокол фіналу на 100-метрівці брасом див. – тут.

З іншого боку, прихильників Марії Лівер радує те, що першу 50-метрівку у цьому фіналі вона здолала першою – з результатом 32,25 секунди. А це значить, що завтра, 10 жовтня, Марія може завоювати \”золото\” Всесвітньої \”Мілітаріади\” якраз на дистанції 50 метрів брасом. Цікаво, що рівно 3 місяці тому – 10 липня – Марія Лівер у тій же Кореї – у місті Кванджу – завоювала золоту медаль 28-ї Всесвітньої студентської Універсіади на 50-метрівці брасом. Тоді – у розпал літнього сезону – вона перемогла з результатом – 30,73 секунди. А з яким часом Марія Лівер фінішує 10 жовтня на своїй коронній дистанції – 50 метрів брасом?