Кубок Полтавщини - 06-07-2013, 09:07 - sasa 165

Мелащенко і Клімов виводять свої команди до півфіналу

6 липня у чотирьох містах Полтавщини були зіграні чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка області.

«Перемагають гості» – так можна назвати підсумок кубкових поєдинків 1/4 фіналу. Та про все попорядку.

Трішки здивував рахунок матчу у Комсомольську, де «у штучному футбольному лігві» місцевий «Фламінго» поступився 1:3 градизькому «Темпу». Після першого тайму рахунок був нічийним – 0:0. Але у другому глядачі побачили чотири забитих м’ячі. У переможців голи провели Ігор Орендаренко (2 хвилина), Сергій За’вялов (47 хвилина) і Валентин Шевченко (83 хвилина).

У Нових Санжарах» місцевий «Стандарт» був розгромлений «Новим Життям» з Андріївки – 4:0. Два голи провів Олександр Мелащенко і по одному – Микита Рибак і Максим Кундель.

У Пирятині команда «Фортуна» (Кейбалівка), яка протягом всього матчу переважала у грі кременчуцький «Кремінь-КММФ», примудриася поступиться молодим гостям ― 0:2. У переможців влучних ударів завдавали Іван Махно і Роман Залов.

У Шишаках непоступливий першоліговий ФК «Шишаки» «склав зброю» перед ФК «Глобине». Два переможні м’ячі забив колишній гравець Ворскли Василь Клімов.

Жеребкування півфінальних матчів відбудеться, у понеділок, 8 липня.