Інтерв'ю гравців, тренерів - 08-08-2012, 03:08 - Націоналіст 7

Микола Павлов: \”Ворскла\” вимагає виплати компенсації за мій перехід у розмірі 3-х мільйонів доларів\”

Микола Павлов: \”Ворскла\” вимагає виплати компенсації за мій перехід у розмірі 3-х мільйонів доларів\”

Епопея щодо переходу на тренерський місток маріупольського \”Іллічівця\” екс-тренера \”Ворскли\” Миколи Павлова, схоже, лише починається. В одному з останніх інтерв\’ю, відповідаючи на запитання журналістів інтернет-видання pressing.net.ua, Микола Петрович повідомив суть претензій, які, нібито, висуває до нього керівництво полтавського клубу.

– Коли вирішиться, якщо можна так сказати, конфлікт між вами і «Ворсклою»?
– Сьогодні (розмова відбулася 6 серпня) я вперше дізнався про претензії почесного президента клубу Костянтина Жеваго, адже раніше нічого не було відомо. Спеціально після матчу «Іллічівця» у Запоріжжі сів у машину і відправився в Полтаву. І скажу чесно, що був приємно здивований (хоча в глибині душі і сподівався на такий прийом), що всі, кого я зустрів в клубі, були раді мене бачити – так само, як і я їх.

Протягом години ми розмовляли з генеральним директором ФК Дмитром Яворським, який показав мені документ, який від імені Костянтина Жеваго відправляли моєму теперішньому президенту Володимиру Бойко. У ньому говориться, що полтавці пред\’являють претензії і вимагають виплати компенсації за мій перехід в «Іллічівець» в розмірі 3000000 доларів. Хоча, наскільки мені відомо, при початковій розмові президентів клубів про гроші мова взагалі не йшла…

Мабуть, мені доведеться до кінця угоди з «Ворсклою» перебувати на трибунах. Тільки кому від цього буде краще? Якби розмова про викуп контракту стояла на порядку денному до того, як я поїхав домовлятися з маріупольцями, то, напевно, всі сіли б за стіл переговорів і дійшли до якогось консенсусу. А так, розлучаючись, ми потиснули один одному руки…
За чотири з половиною роки роботи у мене не було претензій ні до Костянтина Жеваго, ні до Олега Бабаєва. Скажу більше, такого взаєморозуміння, яке склалося у нас з керівництвом ворсклян, мені раніше зустрічати не доводилося. Більш того, не можу стверджувати, що подібний альянс повториться в майбутньому. Загалом, неприємний вийшов підсумок. Думаю, такого я не заслужив.

– Якщо цей спір не вирішиться, скільки вам ще доведеться сидіти на трибунах?
– Думаю, три роки, поки у мене не завершиться угода. Хоча гроші, які мені нараховують в «Ворсклі», я отримувати не збираюся. Я хотів і хочу, в чому повністю переконаний, працювати в «Іллічівці». Однак я не збираюся сидіти склавши руки. Буду подавати документи в інстанції, які повинні це питання вирішити, адже є багато свідків мого мирного відходу з Полтави.

Погода