Прес-конференції - 05-03-2011, 11:03 - sasa 90

Микола Павлов: “Результатом та грою задоволений”

Микола Павлов

Головний тренер “Ворскли” про матч із “Металістом” і не тільки.

– Користуючись такою можливістю, вітаю з наступаючим святом наших жінок. Особливу подяку я хотів би висловити працівникам стадіону. Особливо за поле. Після денного перегляду матчу «Зоря» – «Волинь» ми думали яке ж поле буде у нас? Наше поле було дуже хороше, за це велике спасибі нашим працівникам.

Щодо гри. І результатом і грою ми задоволені. З огляду на ті проблеми, які були у «Металіста» в Європі, тепер вони повністю зосередилися на чемпіонаті Україні. Сьогоднішній матч був тому підтвердженням. У «Металіста» дуже хороший кадровий потенціал. Ті гравці, які з\’явилися у них вперше мені дуже сподобалися як і гравці, які з’явилися у нас. Це Дмитро Осипенко і Паша Лешко. І дебют у них я думаю пройшов на гідному рівні.

– Сьогодні Євген Пєсков зробив таку “обрізку”. Чому не замінили його?

– Якщо б ви грали коли-небудь у футбол, ви напевно такого питання навіть не задавали б. Захисника, навіть якщо він помиляється, міняти це все одно що… Я на таке не здатен. І подальший хід подій показав, що навіть якщо він обрізався, то він свою провину спокутував. І нуль забитих м’ячів у наші ворота – це величезна заслуга саме Пєскова.

– У нас вся гра пройшла без замін. Не було свіжої крові…
– Я не любитель пускати “свіжу кров”. Я хотів би обійтися без цього. Я до гри хлопцям сказав, що по сьогоднішній грі – два дебютанти – вже добре. І в такій грі, результат так складався майже без гольових моментів, коли напруга весь матч. Я не знаю як вас, а нас на лавочці гра тримала в напрузі всі 90 хвилин. Ризикувати, робити які-небудь заміни, просто щоб поміняти … Випустити під преміальні? Ми порадилися і вирішили, що краще цього не робити. Я радий що всі гравці витримали до кінця цю гру.

– Нічия з «Металістом» вдома – це можна оцінювати як успіх чи невдачу?

– Зважаючи на те, як ми грали останні ігри минулого чемпіонату, і з якими командами ми пропускали безглузді м’ячі, і не заслуговували у декількох іграх поразок.  З «Металістом» зіграли 0:0.. я дуже цим задоволений.

– Роман Безус вчора грав за дублюючий склад, але він був одним з кращих в восени і під час підготовки до сезону. Чим це викликано?

– Якщо ви помітили, то останній раз коли ми грали з «Шахтарем», ми майже не робили замін, а замість Безуса вийшов Рябушко, який у нас тільки-но з\’явився. Віталік зіграв і в одній грі проти «Геліоса», а потім з’явився в другій, зігравши 20 хвилин проти донеччан. Ми не планували взагалі замін і хотіли зіграти всі 90 хвилин. У Безуса якась хвороба, ми ще не визначили, що це. На зборах це повторювалося у нього двічі. Ми вирішили, щоб він зіграв поки що два матчі за дубль майже по 90 хвилин, а після гри в Києві він залишиться там на обстеження. Я думаю, що ми встановимо йому діагноз і приймемо рішення. Поки не можемо знайти причину цього. Мені дуже шкода, що його не було сьогодні.

– Вже почалося друге коло чемпіонату. Футбольний клуб «Ворскла» вже може озвучити завдання на фініш сезону?

– Наш президент три чи чотири дні тому в цьому залі сказав: “Якщо ми говоримо про завдання, то у нас нічого не виходить”. Тому ми залишимо їх при собі. Але я читаю інтернет, інтерв’ю наших футболістів. Той же Йован Маркоскі сказав, що наше завдання – бути в шістці. Команди, які знаходяться поруч з нами – «Зоря», «Металург» Донецьк та «Таврія» озвучили, що вони хочуть теж грати в Європі. А нам що залишається робити? Ми не хочемо просто повторювати, але ми про це думаємо. Раз побувавши у Європі, хочеться повернуться знову. Вийде, чи ні – час покаже.

– Ви в це вірите?

– Я вірю. Але мені не хочеться, як раніше було в радянському союзі – за п’ятирічку треба зробити, потрапити і туди, і туди. А потім не потрапиш… Знімати з роботи футболістів і головного тренера? Дайте час попрацювати. Тим більше ми хочемо працювати довго тут.

– Як святкуватимете 8 березня. Чи є у Вас особливі традиції?

– 4-го числа ми привітали жінок у клубі. 8-го привітаємо всіх працівниць навчально-тренувальної бази. На свято багато хлопців будуть з сім\’ями. Я, на жаль, залишуся тут. Після гри з «Динамо» залишуся в Києві і привітаю своїх жінок. Адже краще пізно, ніж ніколи. У мене все-таки дружина і дві дочки.

– Попереду гра з «Динамо». Чи повторите результат першого кола?

– Вже з’явитися Янузі, тому у нас більше буде маневрів в атаці. А так як зіграла середня лінія і оборона – на нуль. Як правило в такій ситуації доброго не чекають.

Погода