Прес-конференції - 26-09-2010, 09:09 - olegda 36

Микола Павлов: \»Вперше судді судили Запоріжжя так, як заслуговують ці футболісти\»

Микола Павлов: \»Вперше судді судили Запоріжжя так, як заслуговують ці футболісти\»

Микола Павлов (головний тренер \»Ворскли\»):

— Я завжди заздрив Запоріжжю та Дніпру, тому що в них гарні дитячі школи і багато місцевих футболістів, з якими можна працювати. І ось другий тайм, подивіться: замінили трьох легіонерів, вийшли українці — подивіться, що вони з нами зробили!Плюс ще видалили у них гравця, а завжди говорять, що команда мобілізується після видалення. І ось після безглуздого гола, який ми пропустили, ми перетворили гру в нервування. Хоча перший тайм взагалі нічого такого не віщував. Але я сьогодні хочу сказати добрі слова на адресу суддів. Сьогодні вперше судді судили Запоріжжя так, як заслуговують ці футболісти. Скільки вони роблять фолів! Ми Ярмаша не поставили сьогодні, тому що, скільки не граємо з Запоріжжям — завжди Гришу з розбитою головою виносять. Сьогодні ось Громова забрали, хоча і не можна сказати, що в тому епізоді була грубість. Але те, що всі фоли, які постійно здійснюють ці футболісти, суддя свистів. У всякому разі, у грі з нами це вперше відбувається.

— Ви задоволені Вовкодавом?

— Згадайте мій прихід сюди. Півтора року грав Чеснаков в дублі, Янузі в дублі, Громов, Матвєєв, Вовкодав. Якщо б відразу ми його висмикнули, то, може, хлопця і втратили б. А через те, що ми зараз не купуємо кваліфікованих і готових футболістів, нам залишається сподіватися на своїх хлопців і поступово їх вводити. Маючи 17 очок вже за підсумками минулого частини чемпіонату, думаю, ми можемо собі дозволити трохи поекспериментувати. Іншого виходу немає. І вихід Пєскова — він хоч і не молодий вже, але вийшов у важку хвилину і дуже-дуже нам допоміг — теж цьому приклад. Ну а Вовкодава оцінювати мають журналісти та вболівальники, а я йому скажу те, що він заслуговує. Швидше за все, ми йому зарплату піднімемо — і це буде найкращою нагородою, ніж будь-які похвали тренерів.

— Як здоров\’я Матвєєва та Маркоскі?

— Я думав, що Маркоскі не витримає всю гру. Так вийшло, що Громов пішов з травмою, пішов з травмою Селін, ми вже Янузі випустили — і Маркоскі вже нічого іншого не залишалося, як догравати з останніх сил. Ми дуже ризикували, адже Йован останній тиждень майже не тренувався. Я планував, що спочатку він нам допоможе, а потім ми дамо йому відпочити, але хід гри вніс корективи, довелося робити інші заміни. Саша Матвєєв проконсультувався, у понеділок поїде до Києва, і якщо там діагноз буде «пошкодження хрестоподібних зв\’язок», то йому доведеться лягати на операцію. Це займе вже не два-три місяці, а до півроку. Я хотів би сподіватися, що ці прогнози не підтвердяться.

— Чи зможе нам допомогти Рикун?

— Я в цьому не сумніваюся! Сьогодні він вже нам допоміг: був на матчі — і ми відразу виграли! А до цього він гру з Дніпром дивився на базі. Але я спочатку мав на меті йому допомогти , а не навпаки. Ще раз повторю: найбільший гріх — невдячність. Допомагаючи йому, я сподіваюся, що він допоможе і нам. Він людина дуже порядна. Як футболіста його потрібно привести в нормальний стан, що не так легко після тих років, які він проводив в інших командах після Маріуполя.

— Смуга з чотирьох ігор без забитих м\’ячів вже остаточно позаду?

— Ми вже дві гри забиваємо по два голи, а в іграх з Кривим Рогом і з Донецьком ми і моментів-то не створювали. А в цих двох іграх — в Одесі і сьогодні — ми могли забивати навіть більше, ніж забили. Я сподіваюся, що ця смуга закінчилася, але ви ж знаєте, як буває: одна смуга скінчилася — інша починається. Тепер нам потрібно думати, що з Селіним — він швидше за все наступну гру пропустить. Там пізніше буде перерва — збірки від нас роз\’їдуться, чоловік шість. Тренувати будемо тих, хто не поїде, молодь залучати будемо.

— Ви два матчі по два голи забиваєте, але і пропускаєте майже однакові голи …

— Безглузді

— Так. Чи не здається вам, що Чеснакова потрібно перевести з центрального захисника в опорного півзахисника?

— Ні-ні-ні. Ну, а кого ми будемо тоді ставити? Ми  останнім часом граємо з акцентом на атаку, у нас тепер гравців-творців на полі більше, ніж раніше. А прибирати з середини поля і ставити його разом з Краснопьоровим, це для оборони — нам цей футбол дуже не подобається останнім часом. Ми хочемо більше забивати. Хоча це валідольний футбол. Така система у нас виходить.

Погода