Прес-конференції - 23-10-2010, 08:10 - sasa 15

Микола Павлов: “Змістом гри я задоволений”

Після матчу на «Донбас Арені» наставник полтавської «Ворскли» Микола Павлов підбив його підсумки.
Микола Павлов: “Змістом гри я задоволений”

– Ми знали, що після тієї поразки, яке «Шахтар» зазнав у Лондоні, у складі цієї команди будуть зміни. «Шахтарю» можна протиставити хорошу фізичну підготовку, настрій, самовіддачу. Можна піти навіть шляхом самопожертви, але проти майстерності ще ніхто нічого іншого не придумав. Хочу відзначити гравців, які вийшли в другому таймі в складі господарів, у тому числі і Тейшейру, який грамотно виконав удар і забив  м’яч, який вирішив результат гри.

– Миколо Петровичу, якщо не брати до уваги результат, як вам гра команди?
– У мене немає претензій до футболістів. А з огляду на кадрові проблеми, які у нас постійно виникають, причому не через те, що ставимо інших гравців, а тому що футболісти з «обойми» «випадають» … Змістом гри я задоволений.

– А як вам суддівство в цьому матчі?
– Це не провокаційне запитання? (Посміхається) Якщо казати по Даньковському, то він сьогодні був четвертим арбітром, на полі не було, тому наші з ним стосунки були цілком нормальними. З боку мені здається, що перед тим, як забили гол, порушення проти Громова все ж таки було. Суддя правий, навіть якщо він не правий, але мені так здалося. Як говорив Валерій Васильович Лобановський: «Це моя думка». І я його залишаю при собі.

Погода