- 15-09-2015, 02:09 - sasa 163

Микола Юхимчук у Білорусі завоював \”срібло\” Volkswagen Minsk Half Marathon

У столиці Білорусі Мінську відбувся представницький міжнародний Polo Marathon (42 км 195 м), до програми якого також уходила окрема першість з напівмарафону Volkswagen Minsk Half Marathon (21 км 097,5 м).

У напівмарафоні, в якому змогли фінішувати 1067 учасників, наш земляк Микола Юхимчук (Полтавська-Волинська обл.) завоював срібну медаль з результатом – 1 година 04 хвилини 42 секунди. На проміжному хронометричному пункті 5 км Юхимчук був першим (15 хвилин 15 секунд), на відмітці 10 км – третім (32 хвилини 20 секунд).

Переможцем Volkswagen Minsk Half Marathon став інший українець – Віталій Шафар (Київ) – 1 година 04 хвилини 38 секунд. \”Бронза\” дісталася Сергію Попову (Воронеж, Росія) – 1:05:21. Четвертим фінішував Сергій Платонов (Могильов, Білорусь) – 1:05:34.