- 11-07-2011, 03:07 - sasa 183

\”Миргород\” \”наловив\” купу голів на День рибака

Команди першої ліги закінчили матчі першого кола першості Полтавщини. У неділю відбулися матчі 11 туру

Лубни – Миргород – 5:0
Бараннік 7, 62, Нечипоренко 46, 52, Хоменко 86
Лубни: Болюх, Величко, Гришанович, Макорін, Бортнік, Загоруйко, Морозюк, Головко (Романенко 46), Бараннік (Годунов 63), Нечипоренко, Шоха (Хоменко 46).
Миргород: Дмитрієв, Кісе, Халява, Погорілий, Шпачук (Котик 48), Ткаченко, Осипенко (Омельченко 71), Дяченко, Лисенко, Ковтун, Полов\’як.
Судді: О. Барило, С. Гостіщев, В. Гогоць (усі – Полтава).
Лубни. Стадіон \”Центральний\”. 185 глядачів.
Юнаки: 0:2

Лубенська команда на День рибалки приймала одного з аутсайдерів змагань – сусідній \”Миргород\”. Тому на стадіоні \”Центральний\” не було великої кількості глядачів, зібралися лише палкі прихильники головної команди міста.

Швидкий гол у виконанні невтомного Василя Баранніка дещо засмутив миргородців, але попри велику перевагу господарів вони чинили опір і навіть створювали голеві моменти біля воріт юного голкіпера лубенців. Ще у першому таймі гості могли \”нахапатися\” 4-5 м\’ячів, але нападникам ФК \”Лубни\” бракувало точності і вправності у завершення атак. В кінці тайму червону картку отримав Сергій Ковтун, і миргородцям довелося після перерви грати у меншості. Це ще більше збільшило перевагу лубенців над своїми опонентами. Після стрімких проходів по правому флангу двічі \”розписався\” у воротах гостей Дмитро Нечипоренко, ще гол провів Василь Бараннік і під завісу поєдинку не пішов з поля без забитого м\’яча кращий бомбардир команди Юрій Хоменко – 5:0 вагома перемога підопічних Анатолія Гришановича, які залишилися після першого кола на третій сходинці турнірної таблиці. Друга половина чемпіонату області стартує 18 серпня.

Інші матчі одинадцятого туру завершилися так:
\”Локомотив\” (Гребінка) – ФК \”Пирятин\” – 0:0 (юнаки – 0:3)

ДЮФШ ФК \”Ворскла\” (Полтава) – \”Колос\” (Дмитрівка) – 1:1 (4:1)

\”Колос\” (Кобеляки) – \”Темп\” (Градизьк) – 0:2 (2:1)

\”Псел\” (Гадяч) – \”Колос\” (Зіньків) – 4:0 (4:0)

Отже, після першого кола попереду градизький «Темп» в активі яких 29 очок. На другому місці – «Пирятин» (26 очок). Третіми йдуть «Лубни» – 24 пункти.