Аматори - 21-09-2013, 10:09 - sasa 43

Миргородці виграли \»Юність Посулля\»

Миргородці виграли \»Юність Посулля\»

У Лубнах на стадіоні лісотехнічного коледжу пройшов всеукраїнський традиційний турнір з міні-футболу під назвою «Кубок «Юність Посулля» серед студентських і шкільних команд на призи газети «Сільські Вісті», в якому перемогу здобули команди «ЗОШ № 2» (Лубни) і «Хлібороб-ліс» з Миргородщини.

На лубенській землі турнір «Юність Посулля» проходить вже в одинадцяте. Цього року міні-футбольні змагання приурочені до 1025-річниці Лубен, Дню лісівника та Дню фізичної культури та спорту.

Міні-футбольні колективи з Полтавської і Черкаської областей, а також міста Києва, радо зустріли студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, директором якого є заслужений лісівник України Роман Сендзюк. Учасників турніру і всіх присутніх привітали і побажали спортивних успіхів міський голова Лубен Олександр Грицаєнко, керівники Лубенського району, олімпійський чемпіон з баскетболу Анатолій Паливода, декан Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександр Бала, виконавчий директор Полтавського обласного відділення НОК України Інесса Гетьман, начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Микола Моторний, директор лісотехнічного коледжу, депутат міської ради Роман Сендзюк.

 

Щодо самих змагань, то першими у боротьбу за нагороди розпочали шкільні команди. У першому півфіналі зустрілися непримиримі суперники — юнаки з лубенських ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2. Основний час матчу – 1:1, а серію пенальті краще виконали представники ЗОШ № 2 – 2:1 на їх користь. А ось в другому півфіналі, де зустрічалися команди Калайдинцівської ЗОШ та Засульської гімназії з Лубенського району, ініціативою упродовж усього поєдинку володіли калайдинцівські спортсмени, які добилися перемоги з рахунком 3:0. Не поталанило гімназистам і в матчі за «бронзу» проти команди «ЗОШ № 1» — 5:0. 

Головний приз «Сільських вістей» серед учнівської молоді розіграли команди «ЗОШ № 2» і «Зеніт» з Калайдинець — 4:0 перемогли містяни і вперше здобули почесний кубковий трофей. У дорослому турнірі змагалися команди «Медик» (Лубни) з медучилища, «Явір» (Сміла) з Черкащини, «Фінансист» (Лубни) з фінансово-економічного коледжу, «Лісфак» (Київ) з НУБПУ, «Лістех» (Лубни) з лісотехнічного коледжу, «Хлібороб-ліс» з Миргородського району. У напруженому поєдинку за «бронзу» зустрілися «Явір» і київський «Лісфак» — 3:2 на користь смілянців. У фіналі господарі турніру, майбутні лісівники, поступилися 1:3 «Хлібороб-лісу» і миргородська команда, якою опікувався начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко, вперше здобула головний кубок посульського турніру.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода