Міні-футбол - 13-12-2009, 04:12 - sasa 221

Міні. Лохвиця. 3 тур

3 тур 13. 12. 09 (неділя)
«Дзета» (Лохвиця) – «Освіта» (Лохвиця) – 10:3 (М. Мельник – 3, Тесленко – 2, О. Мельник – 2, Агекян, Петренко, Котелевець –  І. Ємець, Віктор  Харченко, ?)
«Молодь» (Червонозаводське) – «ДЮСШ» (Лохвиця) – 2:2  (Харченко – 2 – ?)
У центральному матчі туру зустрілися дві команди які нещодавно грали в фіналі кубку голови районної ради. Якщо тоді «Харчовик» здобув досить легку перемогу (6:2), то в цьому матчі гра проходила зовсім за іншим сценарієм.  В першому таймі заводчани забили два швидких гола і як то кажуть «розслабилися», ще в першому таймі рахунок міг скоротити Швіндін Микола, але м`яч після його удару влучив в стійку. В другій половині зустрічі «газовики» володіли ініціативою і в середині тайму Микола Вертелецький зумів розмочити рахунок.  Надалі в «Газовика» було багато небезпечних моментів, але неозброєним оком видно, що в команди суттєві проблеми з реалізацією. Тим часом «Харчовик» скористався двома грубими помилками сенчан і зумів забити ще два гола.
«Харчовик» (Червонозаводське) –  «Газовик» (Сенча) – 4:1 (Островський – 3, Кононенко  – Вертелецький)
«Дзета-2» (Лохвиця) – «Зірка» (Криниця) – 2:5 (О. Ковальов, Орел – Коваленко – 2, Б. Ємець – 2, Трохименко)
«Регал Петролеум» ( Лохвиця) – «ДЮСШ – 2» (Лохвиця) – 7:0 (Заліський – 2, Гусак – 2, Опришко – 2, Горошко)
«Озничі» (Вирішальне) – «Динамо» (Лохвиця) – 1:6  (? – Дігтяр – 2, Кузьменко, Лакіза, Малиш, Кравченко)