Першість Полтавщини - 15-09-2013, 12:09 - sasa 32

Мінімальна перемога чемпіона

Мінімальна перемога чемпіона

У п’яти населених пунктах Полтавщини зіграні матчі 12 туру, в яких було забито у ворота суперників 18 м’ячів. Сенсацій не сталося – трійка лідерів «взяла» максимальну кількість очкових здобутків.

«Псел-Райз» (Гадяч) – «Олімпія» (Савинці) 1:0
У напруженому поєдинку непримиримих і майже рівних за класом суперників «верх взяли» господарі поєдинку завдяки єдиному влучному удару відомого полтавського футболіста Андрія Зіпуннікова. Це його ввело до складу з другого кола керівництво гадяцької команди і не помилилося – Андрій забиває, поки що, у кожному матчі. Ще між перервою у чемпіонаті начальник команди «Псел-Райз» Анатолій Близнюк задав автору цих рядків питання щодо Андрія Зіпуннікова і я відповів: «Він вам обов’язково знадобиться!».

«Темп» (Градизьк) – «Динамо» (Решетилівка) 4:2
Численні глядачі стали свідками шести забитих м’ячів, як кажуть, «на любий смак». Три м’ячі забив досвідчений нападник господарів Олександр Міславський і один м’яч на рахунку юного Валентина Шевченка. Цікаво, що і у першому колі у Решетилівці був зафіксований такий же рахунок… Юнаки: 1:2.

«Колос» (Дмитрівка) – ФК «Глобине» 1:3
У матчі була перевага протягом всієї гри гостей, які втілили її у забиті м’ячі – відзначилися голами Петро Ротань, Євген Берун і Вячеслав Кувшинов. Гол престижу провів Сергій Кононов.

«Нове Життя» (Андріївка) – СК «Полтава» 1:0
Зазвичай, важко проходять футбольні поєдинки відомої команди проти СК «Полтава». Адже саме молоді полтавці відібрали у команди два очки у першому колі. Так могло статися і цього разу, якби на 71 хвилині матчу Євген Левченко не забив м’яча – 1:0.

«Кремінь-КМФФ» (Кременчук) – «Фламінго» (Комсомольськ) 1:5
Результат поєдинку заздалегідь, гадаю, був спрогнозований. Єдине, що комсомольчани забили у ворота суперників на шість голів менше, ніж у першому колі. Юнаки: 2:1.

Турнірне становище та календар змагань >>>

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода