Матчі - 29-04-2010, 08:04 - sasa 207

Молодь \”Ворскли\” розгромила \”Арсенал\”

Молодь \”Ворскли\” розгромила \”Арсенал\”

Незважаючи на великий рахунок, сама гра була малоцікавою. Відчувалося
величезна перевага господарів поля над суперником.

Ворскла ― Арсенал ― 5:0
Безус 9, Тимченко 29, 67, Громов 44-пен., Потапенко 79
Ворскла: Чуваєв (Казаков 46), Тарганчук (Дулуб 70), Курелех, Момот, Вовкодав, Пєсков (к) (Музика 14), Пердута (Потапенко 70), Бацула, Василенко (Тимченко 19), Безус (Кунєв 46), Громов (Козлов 70).
Старший тренер: Сергій Свистун.
Арсенал: Комарицький, Карлов, Дідик, Фаворов (Фабунмі 46), Романчук, Шахов, Бровко, Черненко (Михальченко 56, Лахтир 80), Богданов (Герасимов 70), Мепория, Коркішко (Сутковий 60).
Запасні: Рисан, Свириденко.
Старший тренер: Юрій Бакалов.
Арбітр: Юрій Мосейчук (Чернівці).
Попередження: Карлов 42, Громов 45
29 квітня. Крутий Берег. Стадіон “Лтава”. +20 градусів. 250 глядачів.

Долю зустрічі було вирішено вже в першому таймі. “Ворскла” відкрила рахунок вже на 9-й хвилині. Роман Безус дальнім ударом поклав м\’яч у кут воріт “Арсеналу”. Таким чином Роман відзначив своє повернення на футбольне поле після травми. Другий м\’яч на рахунку Ігоря Тимченка, який скористався навісною передачею Пердути і головою поклав м\’яч у сітку воріт киян. А довершив розгром у першому таймі кращий бомбардир молодіжного складу Артем Громов, який реалізував пенальті, який сам і заробив.

У другому таймі розгром “Арсеналу” продовжив Тимченко, який відзначився дублем. А п\’ятий м\’яч поклав у ворота Комарицького Потапенко. Його удар  нагадував більярдний постріл в лузу. Отже, 5:0 впевнена перемога молоді “Ворскли”.

Автанділ ПОТІДЗЕ

Погода