Новини - 17-07-2009, 08:07 - sasa 252

Молодь \”Ворскли\” розпочинає з поразки

Перший матч у новому чемпіонаті молодіжних команд – і одразу перша поразка. Молодь полтавської «Ворскли» програла на своєму полі одноліткам з «Карпат» 1:2.

Початок матчу не віщував такого його підсумку. Полтавці прагнули забити, але реалізувати свої моменти не змогли. А от гості були більш переконливими в атаці: на 39 хвилині Дворак замкнув простріл із правого флангу. Буквально двома хвилинами пізніше господарі відновили статус-кво – Кунєв бездоганно реалізував пенальті за порушення проти нього ж. У другому таймі гра була достатньо рівною. Але під кінець втома полтавської молоді далася взнаки: після відмінно розіграної комбінації оборона полтавців не змогла нічого вдіяти із ударом Гордійчука. 1:2 – «Ворскла» стартує з поразки.

«Ворскла» (Полтава) – «Карпати» (Львів) 1:2 (1:1)

Голи: Кунєв 42 – Сворак 39, Гордійчук 83
17 липня 2009. 17:00, стадіон «Лтава», м. Полтава.
«Ворскла»: Онопко, Матвєєв, Пєсков (Локтіонов 46), Бойко, Зоря, Карпов, Момот (Цибулько 50), Громов (Тарганчук 70, Черняк 85), Вечурко (Новосилецький 60), Голованьов, Кунєв
«Карпати»: Мартищук (Новак 53), Гірський, Сагайдак (Родевич 65), Гурський, Годвін (Тарасенко 53), Мартинюк (Луцик 56), Тістик (Женюх 58), Сворак (Гудима 74), Фурта, Куцяба, Габовда (Гордійчук 64).