Матчі - 04-12-2009, 08:12 - sasa 284

Молодіжні склади. \”Карпати\” – \”Ворскла\” – 2:0

Молодіжний склад «Карпат» підтвердив статус лідера першості. Господарі поля впевнено перемогли полтавську «Ворсклу» – 2:0.

Юрій Фурта та Юрій Габовда зробили результат вже у перші 15 хвилин матчу. «Карпати» могли забити ще кілька голів, але в цьому матчі дивовижно не щастило Володимиру Гудимі, який, зокрема, у другому таймі мав щонайменше три (!) чудові нагоди засмутити воротаря «Ворскли», повідомляє прес-служба ФК \”Карпати\”.

Карпати – Ворскла – 2:0
Габовда 9, Фурта 15
Карпати: Мартищук, Сагайдак, О. Тарасенко, Гурський, Гірський, Куцяба, Мартинюк (Луцик, 72), Габовда, Гудима, Фурта (Сворак, 80), Бідловський (Гордійчук, 46).
Ворскла: Чуваєв, Зоря, Пєсков, Ільчиш, Волкодав, Момот (Василенко, 59), Цибулько (Потапенко, 70), Громов (Проценко, 76), Вечурко (Тарганчук, 74), Бацула (Козлов, 46), Кунєв.
4 грудня. Львів. Стадіон СКА. +7 градусів. Початок о 13.00. 100 глядачів.