Матчі - 30-10-2009, 03:10 - sasa 17

Молодіжні склади \”Ворскла\” – \”Зоря\” – 2:2

Молодіжні склади \”Ворскла\” – \”Зоря\” – 2:2

\”Ворскла\” – \”Зоря\” – 2:2
Сікорський 36, Момот 45, Малий 49, Ільчиш 90+3.
\”Ворскла\”: Чуваєв, Матвєєв, Зоря, Ільчиш, Вовкодав, Момот (Вечурко 46), Субочев
(Цибулько 46), Громов (Потапенко 83), Бацула (Козлов 56), Кунєв, Янузі
(Пєсков 46).

«Зоря»: Комарицький, Ховбоша, Гордієнко,
Мазур, Макаренко, Огиря (Батищев 46), Янченко (Білик 74), Кислий (Когут
84), Малий, Сік орський (Ісаєнко 46), Кохман.

Двічі поступаючись в рахунку, молодіжний склад \”Ворскли\” двічі зміг
зрівняти рахунок на останніх хвилинах таймів й уникнути поразки від
луганської \”Зорі\” – 2:2. Цікаво, що й минулого сезону молодіжні склади
цих команд зіграли з аналогічним рахунком.

Прохолодна погода та ранній початок матчу стали умовами малої кількості людей на трибунах. В\’язке наче болото поле не давало можливості й надій на швидкий футбол. Перша половина тайму пройшла у боротьбі в середині поля, непогано діяв лівий фланг нападу \”Зорі\”, проте захист полтавців не давав збоїв. На 26-й хвилині Громову вдався рейд правим флангом, який він завершив прострілом, але до м\’яча жоден з біло-зелених не дотягнувся.

На 32-й хвилині контрвипад вийшов у гостей. Спочатку вони заробили кутовий з лівого флангу, а після його виконання на ближній стійці Матвєєв зіграв рукою. Арбітр не роздумуючи вказав на \”точку\”. Чуваєв вгадав напрям, але Ігор Сікорський бездоганно пробив у правий від кіпера кут. 1:0. \”Ворскла\” намагалася перевести гру до воріт суперника, але натомість знову зав\’язалася в\’язка боротьба у центрі поля. Проте на 45-й хвилині прохід правим флангом Громова закінчився \”заштовхуванням\” м\’яча у ворота \”Зорі\”. Момот виявився найспритнішим – 1:1.

Початок другого тайму ознаменувався другим пропущеним м\’ячем у ворота Чуваєва. Малий у сумбурі біля воріт \”Ворскли\” зумів влучно пробити – 1:2. На 52-й хвилині луганчани мало вдалося збільшити рахунок. Помилкою в центрі захисту скористався Кохман, який  віддав пас у розріз на Малого, але першим на м\’ячі опиняється Чуваєв. З цього моменту гра набула сірого відтінку. Одні не могли, а інші втримували перевагу.

На 62-й Вечурко непогано проходить лівим флангом, але навіс не вдався. На 66-й Янченко відібрав м\’яч біля штрафного \”Ворскли\” та непогано пробив під поперечку, але Чуваєв був на місці. Та все ж \”ворскляни\” врятувалися. На 93-й хвилині після штрафного з правого флангу, Ігор Ільчиш замкнув на дальній стійці – 2:2.

АлиМон

Погода