Мотобол - 10-10-2015, 04:10 - sasa 225

Мотоболісти \”Ниви\” вдруге перемогли \”Дружбу\”

Сьогодні, 10 жовтня, у Мачухах відбувся черговий матч чемпіонату України з мотоболу, в якому \”Нива\” (Вишняки) перемогла місцеву \”Дружбу\” – 4:2.

Головні події у грі розгорнулися після великої перерви. До того – після двох періодів – була нічия – 1:1. У другому періоді у складі \”Дружби\” відзначився Микола Мироненко, у складі \”Ниви\” – Володимир Бойко. У третьому періоді \”Нива\” забила 2 м\’ячі (Володимир Бойко і Юрій Жиденко), а \”Дружба\” – один м\’яч, автором якого став Володимир Калінін – поки що він кращий бомбардир чемпіонату, на рахунку якого 13 м\’ячів. У заключному, четвертому періоді відзначився кращий бомбардир \”Ниви\” Сергій Пузик, влучний удар якого й зафіксував остаточний результат – 4:2 на користь \”Ниви\”.

Напередодні, 9 жовтня, \”Нива\” також перемогла \”Дружбу\” – у Вишняках (2:1).

Становище команд: \”Нива\” (Вишняки) – 16 очок після 6 матчів (м\’ячі – 32:7), \”Дружба\” (Мачухи) – 9 очок після 6 матчів (20:16), \”Восход\” (Вознесенськ) – 7 очок після 3 матчів (21:5), \”Колос\” (Нові Санжари) – 6 очок після 4 матчів (8:10), \”Поділля\” (Кам\’янець-Подільський) – 0 очок після 7 матчів (4:47).