Мотобол - 04-10-2015, 10:10 - sasa 219

Мотоболісти \”Ниви\” зіграли внічию з \”Восходом\”

3 жовтня у Вознесенську відбувся матч чемпіонату України з мотоболу, в якому \”Нива\” (Вишняки) зіграла внічию з місцевим \”Восходом\” – 3:3, втративши перемогу на останніх секундах матчу.

У другому періоді наші земляки повели в рахунку – 2:0, після влучних ударів Сергія Пузика і Володимира Бойка. У третьому періоді Олександр Павловський забив перший м\’яч \”Восхода\” (2:1). У четвертому періоді Олександр Ходосов робить рахунок – 3:1 на користь \”Ниви\”. Але це ще не перемога. За декілька хвилин до закінчення гри \”Восход\” скорочує рахунок – після влучного удару В\’ячеслава Лазаренка, а на останніх секундах матчу той же Лазаренко зрівнює рахунок ― 3:3.

Таким чином на \”екваторі\” чемпіонату України (зіграно 10 матчів із 20) вже не лишилося жодної команди, яка не мала б очкових утрат – до цього саме \”Восход\” і \”Нива\” ще не втрачали очок.

Становище команд: \”Нива\” (Вишняки) – 10 очок після 4 матчів  (м\’ячі – 26:4), \”Дружба\” (Мачухи) – 9 очок після 4 матчів (17:10), \”Восход\” (Вознесенськ) – 7 очок після 3 матчів (м\’ячі – 21:5), \”Колос\” (Нові Санжари) – 3 очка після 3 матчів (6:9), \”Поділля\” (Кам\’янець-Подільський) – 0 очок після 6 матчів (3:45).