ФК Полтава - 27-10-2010, 06:10 - sasa 38

Мірча Луческу: \»Нам було досить важко\»

Мірча Луческу: \»Нам було досить важко\»

Після перемоги над ФК «Полтава», що дозволила «Шахтарю» продовжити боротьбу за Кубок України, наставник «гірників» Мірча Луческу підвів підсумок поєдинку.

— Специфічна гра, в якій нам було досить важко. У таких кубкових матчах немає різниці між майстерністю команд. У кого більше бажання, той, в принципі, і виграє. Перший тайм був дуже складним. «Полтава» добре закрилася на своїй половині поля і перекрила нам практично всі зони. Плюс, напевно, було важко звикнути до такого полю. У другому ж таймі все змінилося. Природно, після забитого нами першого гола команда суперника розкрилася, і в нас з\’явилося більше вільних зон в лінії атаки, які ми використали. Хоча можу привітати господарів, які досягли цього раунду Кубка України. Думаю, що по тій грі, яку сьогодні показала «Полтава», вони заслужено брали участь в 1 / 8 фіналу Кубка України.


— Містер, що не виходило у вашого нападу в першому таймі, і що ви говорили своїм гравцям у перерві?
— У штрафному майданчику «Полтави» була дуже велика кількість гравців. Нам не вдавалося розкрити цю оборону. Плюс, повторюся, не завжди поле дозволяло швидко працювати з м\’ячем. Ще один момент: у нашому складі було більше футболістів оборони, ніж креативних, атакуючих виконавців. Напевно, це також позначилося на грі. Достатньо було двох замін Вілліана та Адріано, які, в принципі, відразу ж дали про себе знати.

Прес-служба ФК \»Шахтар\»

Погода