Кубок Полтавщини - 12-04-2009, 08:04 - sasa 26

\”Мрія\” йде далі

\”Мрія\” йде далі


ФК «Лубни» – «Мрія» (Тополеве) 2:4 (0:2).

Кубок області. 1/8 фіналу. Матч-відповідь. Лубни. 12 квітня. Стадіон «Торпедо». + 12*С. 203 глядачі.
Cудді: О. Яненко, О. Скирда, О. Вакульчук (усі – Кременчук).
Інспектор: В. Наритник (Кременчук).
ФК«Лубни»: Четверіков, Савченко, Баран (Пархоменко), Нестеренко, Козаченко (Матяш), Загоруйко (Порощай), Величко, Савельєв (Головко), Остапенко (Мірошниченко), Шоха (Миронченко), Бортнік. Тренер: Анатолій Сірик.
«Мрія»: Рекун, Дробот, Ірклієнко, Кугук, Чупенко, Лісний, Корнєв, (Липовицький), Шевченко (Бричка), Жила (Березюк), Роспопов (Коган), Тищенко. Тренер: Валерій Корнєв.
Голи: Матяш (76, 81) – Шевченко (24), Кугук (35), Чупенко (87), Тищенко (89).

Перед кубковим поєдинком головний редактор обласного видання «Вісник» Людмила Бірюкова вручила приз гравцю ФК «Лубни» Андрію Загоруйку, який за підсумками референдуму отримав звання «Кращий футболіст Лубен 2008 року». Це, мабуть, і все, що було приємним самого лауреата і для любителів футболу міста. А далі тривала футбольна кубкова баталія, в якій господарі прагнули реабілітуватися перед своїми уболівальниками за поразку 1:2 у першому кубковому матчі. Але ще у І таймі господарі у свої ворота отримали два «необов’язкових» голи. По перерві після вдалих замін рахунок у зустрічі зрівнявся завдяки влучним ударам лубенця Ярослава Матяша. Але це було все, на що сьогодні здатна лубенська команда у такому молодіжному складі. Наприкінці матчу гості після провалів у захисті лубенців ще більше закріпили свій успіх – 4:2 на їх користь. І у наступному етапі кубкових змагань команді з Гребінківщини протистоятиме полтавська «Молодь-ПДПУ», яка за сумою двох протистоянь (6:2 і 0:2) здолала «Зорю» (Заріг). А колишній кубковий боєць ФК «Лубни» припинив кубкову ходу вже на ранній її стадії .
                                                                              
Юрій Климченко

Погода