Прес-конференції - 28-09-2011, 09:09 - sasa 11

Мірко Сломка: \”Ворскла\” заслуговує на повагу\”

Мірко Сломка: \”Ворскла\” заслуговує на повагу\”

Напередодні матчу \”Ворскла\” – \”Ганновер\” з пресою поспілкувалися наставник німецьої команди Мірко Сломка та півзахисник Костянтин Рауш

 

Наставник \”Ганновера\” Мірко Сломка сказав, що для нього немає пріоритетів – і в Лізі Європи, і в бундеслізі перед його командою стоять високі завдання. \”Ми плануємо зайняти перше або друге місце в групі, що дають право на вихід у плей-офф. У Копенгагені \”Ворскла\” показала хороший футбол, і програла лише через пенальті. Незважаючи на відсутність у складі полтавців гучних імен, я вважаю, що в цій команді є гравці хорошого рівня. \”Ворскла\” заслуговує на повагу\”, – зауважив Сломка.

Півзахисник гостей Костянтин Рауш зізнався журналістам, що дуже радий своєму першому приїзду в Україну, відчуваючи у Полтаві особливі почуття. Адже він – сибіряк, народився в Росії і в п\’ятирічному віці разом з батьками переїхав до Німеччини, де й почав грати у футбол. На думку Рауша, \”Ганновер\” чекає дуже непроста гра. \”Про те, хто є фаворитом нашого протистояння, я зможу вам сказати завтра після матчу\”, – посміхнувся Костянтин.

 

UEFA

Погода