Матчі - 12-12-2009, 06:12 - Націоналіст 129

На мажорній ноті

На мажорній ноті

\”Ворскла\” – \”Закарпаття\” 2:0 (2:0)  
Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Бутовського
Арбитр: Андрій Шандор (Львів)
Асистенти: Сергій Букреєв, Олег Плужник (обидва – Харків) 
Голи: Цуррі 3, Безус 29.
\”Ворскла\”: Долганський, Матвєєв, Даллку, Краснопьоров, Маркоскі, Кулаков (Ярмаш 90), Безус (Чеснаков 82), Сачко (Янузі 74), Цуррі, Медведєв, Єсін.
\”Закарпаття\”: Бабенко, Чижевський, Донець, Ксьонз (Андронік 43), Шендрик, Давидов, Тимченко, Козоріз (Платонов 46), Микуляк, Леандро, Трішовіч (Гомес 58).
Попередження: Трішовіч 45, Цуррі 45.

За день до матчу на Полтаву звалився цілий снігопад. Особливо якщо врахувати те, на скільки сніжними є зими останніми роками. Такі умови зазвичай більше йдуть на руку тому, хто руйнує на футбольному полі, а не тому, хто збирається створювати. Фаворитом у матчі виглядала все ж «Ворскла», тому шанси «Закарпаття» на позитивний для себе результат значно підвищувалися. Але грають у футбол люди, а не природні катаклізми. Тому остаточно розставити все на свої місця мала лише гра. 

А розпочалася вона з традиційної для останніх домашніх матчів «Ворскли» активності господарів і не менш традиційного швидкого голу. Вже на 4-й хвилині Кулаков подав кутовий, Ксьонз дуже довго думав куди вибивати м’яч, за що і був покараний Безусом. Роман накрив суперника в безпосередній близькості від воріт, м’яч відскочив до Цуррі і Дебатік з близької відстані розстріляв Бабенка. «Ворскла» продовжувала методично нагнітати обстановку біля воріт суперника і створювати небезпечні ситуації. На 6-й хвилині головою міг забивати Маркоскі, але після навісу Кулакова трішки не влучив у ворота. А на 13-й хвилині міг відзначитися вже сам Кулаков, якого партнери серією коротких передач вивели майже сам-на-сам з Бабенком, але м’яч звалився з ноги у восьмого номера «Ворскли». Гол назрівав. І відбувався він на 30-й хвилині. Маркоскі заробив штрафний неподалік правого кута штрафного майданчика і сам же його виконав. Досвідчений Бабенко помилився на виході і Безусу залишалося поцілити лише у порожні ворота – 2:0. Знову два м’ячі у перші півгодини гри. До кінця тайму господарі контролювали перебіг подій на полі, натомість у підопічних Гамули в атаці мало що виходило.

Другий тайм вийшов малоцікавим. Полтавці повністю контролювали перебіг матчу, більше володіючи м’ячем, а також захопивши центр поля. Попри активні заклики Ігоря Гамули ужгородці так до кінця матчу і не змогли знайти шляхів до воріт Сергія Долганського. Дещо пожвавилася гра в останні п’ять хвилин, але рахунок на табло так і не змінився. 2:0 – «Ворскла» достойно завершила в цілому дуже вдалий рік. Гравці розходяться у відпустки, щоб через певний проміжок часу знову зібратися і розпочати підготовку до другого кола. Будемо сподіватися, що в новому році нашим хлопцям вдасться надолужити згаяне у перші частині чемпіонату. А за цей рік можемо сказати Миколі Павлову і його команді «СПАСИБІ !!!»

Сайт уболівальників «Ворскла» 

Дебатік Цуррі:

– На эту игру нам было тяжело настраиваться. Все знали, что это последний матч, плюс холодно опять же. Перед Новым годом все думают о семье и о доме. Так что это важный результат для нас в плане мотивации. Легче готовиться к следующему году, поскольку появляется большая уверенность, что будет еще лучший результат. 

Василь Сачко:

– Приятно ли покидать  поле, когда болельщики  дружно скандируют  твоё имя?

– Безусловно, огромное  им спасибо и низкий поклон. Болельщики поддерживали не только меня, а и всю команду.

– Менее приятный  вопрос: почему в  нашей команде  мало забивают  форварды?

– Есть над  чем работать. Понятно, что нападающий  должен забивать в
первую очередь.  Мы играем в одного нападающего,  который старается
заставлять  защитников ошибаться. У нас такая команда, что и Цурри
может сыграть как нападающий. 

Григорій  Ярмаш:

– Как себя чувствуешь?

– Я себя чувствую  нормально, причем уже давно.

– А почему же  ты тогда не  в основе?

– У нас есть 18-20 футболистов основного состава: сегодня играет один,
завтра другой. Главное, чтоб команда добивалась успеха. Мы должны
весной подниматься в «турнирке» на 2-3 позиции. Мы проведем хорошие
сборы, доукомплектуемся. Я думаю, потенциал у нас есть, чтобы
добиваться результатов выше. Будет хорошая игра, будет и результат.

Арменд  Даллку:

– Я думаю,  по игре мы не заслуживаем  10-го места. Соперники против 
нас играли отменно. Но нам  не должно это мешать. Зимой  поработаем, и
будут улучшения.  Надо подниматься выше, попробуем, наверное, в пятерку
пробиться.

– Как тебе погода?

– Тяжело играть  было сегодня. Дышать на таком  холоде трудно. У меня
сейчас  даже голос садиться, еле с  вами разговариваю. Но надо учиться 
играть даже в таких условиях. Погода одинаковая для нас и соперников. 

Погода