Міні-футбол - 21-11-2010, 10:11 - sasa 336

На першість Полтави грають футзальні віце-чемпіони Європи

Перший тур відкритої першості ПЗМС. Підсумки

У суботу і неділю 24 команди у двох лігах розпочали боротьбу за найпрестижніший футзальний турнір Полтави.

У матчі-відкритті на паркеті зійшлися футзалісти ”Зеніту” та ”Інтерно” (колишній ”Рубін”). У першому таймі забивали виключно футболісти у малинових футболках. Як підсумок до перерви перевага зенітвців була більш ніж переконливою – 3:0. Та вже за десять хвилин другого тайму інтерни змогли зрівняти рахунок, а вирішальним виявився удар Тининика, який приніс своїй команді перемогу. Одразу після зустрічі відбулося урочисте відкриття змагань, а після урочистостей на паркет вийшли господарі – перша команда заводу медичного скла, яка без проблем перемогла ”Чайку” 4:1.

Найяскравішим матчем першого ігрового дня турніру стала гра між ”Дальніми островами” та ”Алегро”. Протистояння завершилося повним погромом останніх. Дванадцять сухих м’ячів довелося пропустити голкіперу ”Алегро”. Та й не дивно, адже у складі ”островитян” тон задають гравці світового рівня! Мова йде про братів Усаковських, які на минулій першості вже захищали честь команди. Та керівництво клубу пішло далі і вирішило в цьому році додати до цієї пари двічі віце-чемпіонів Європи 2001 та 2003 року у складі збірної України Ігора Москвичова та Олександра Косенка (останній вже дебютував за ”Дальні острови”). Також у попередньому заявочному листі команди значаться прізвища срібного призера чемпіонату Європи 2001 Раміза Мансурова, чемпіонів України різних років Олега Шуста та Олександра Кабаненка. Ворота островів у цьому році захищатиме Роман Сидько – переможець минулої першості у складі ”Розсошенців”. Тож ця команда беззаперечно на даний момент є фаворитом турніру.

У неділю старт взяли ще шість команд. З однаковим рахунком 4:2 здобули перемоги ”Нове життя” та ФК ”Андріївка”, а чемпіон ”Розсошенці” лише у кінці матчу зміг дотиснути скромний ”Стріт” – 5:3.

1 ліга. 1 тур
Зеніт – Інтерно – 3:4 (Бриж, Гришин, Шалак – Поліянчук, Супруненко, Тининик-2), ПЗМС-1 – Чайка – 4:1 (Дубницький-2, Литвин-2 – Олійник), Дальні острова – Алегро – 12:0 (Даценко, Михаленко-3, Ю.Усаковський-3, С.Усаковський, Косенко, Кабаненко-3), Нове життя – Севілья – 4:2 (Нечипорук, Азаров, О.Ротань, Гришин – Киценко, Тарута), Зефір-ПластиКом – ФК Андріївка – 2:4 (Бараннік, Богомаз – Зіпунніков-3, Микійчук), Розсошенці – Стріт – 5:3 (Манасян, М.Бондаренко, Ященко, Стріляний, Гребенюк – Є.Котенко, Волошко, Ю.Котенко)

У другій лізі вагому заявку на роль фаворита зробив дебютант змагань команда ”Атака-Автотранс”, яка у першому матчі розбила ”Інваспорт” 6:1. Також розгромні перемоги здобули другі команди заводу медскла та ”Дальніх островів”. У більш напруженій боротьбі пройшли ігри ”Полтавагаз” – ”Авангард” та ”ДПІ” – ”Фрегат”. Мінімальну перемогу у першому матчі здобув ”Газовик”.

2 ліга. 1 тур
Інваспорт – Атака-Автотранс – 1:6 (Фалько – Лисяк-2, Волошко, Макорин, Касьян), ДПІ – Фрегат – 3:2, Полтавагаз –Авангард – 5:3 (Білоус, Татарко, В.Чернявський-3 – Пушкар, Федунов, Приходько), ПЗМС-2 – Експрес – 8:1 (Кудацький-2, Шевчук, Сигада, Ворона-2, Домошеєв, Личман –  Синяк), Дальні острови-2 – Медакадемія – 7:2 (Стрельченко-2, Попенко, Сорокін, Федоринов, Крилко, Бондарчук – Дмитренко-2), Газовик – Білал 2:1 (Коваль, Жигилій – Мудрий).