- 23-04-2012, 04:04 - sasa 155

На Полтавщині стартував новий футбольний сезон

Кубок Полтавщини. 1/8 фіналу. \”Чайка\” (Дейкалівка) – ФК \”Рокита\” – 1:0, \”Динамо\” (Решетилівка) – \”Олімпія\” (Савинці) – 0:0 (пен. – 3:2).

Минулої неділі двома матчами кубкового розіграшу стартував обласний футбольний сезон. До чвертьфіналів із попереднього раунду, який складався з одного матчу пройшли \”Чайка\” та \”Динамо\”. Останнім не вистачило 120 хвилин, аби довести перевагу над командою з Миргородщини, але в серії післяматчевих пенальті вирішальний удар голкіпера \”Олімпії\” Цибулька виявився невдалим.

У чвертьфіналах гратимуть: \”Нове життя\” – СК \”Полтава\” (обидва матчі відбудуться у Машівці 25 і 28 квітня), \”Динамо\” – \”Атлант\” Семенівка (25 і 29 квітня), \”Фламінго\” Комсомольськ – \”Чайка\” (25 і 29 квітня), ФК \”Карлівка\” -\”Псел\” Гадяч (перший матч – 4:0 на користь карлівчан, гра-відповідь – 28 квітня у Карлівці).