Останні новини - 07-07-2016, 02:07 - Націоналіст 154

На словенському зборі «Ворскла» знову без перемог

Учора футболісти полтавської «Ворскли» провели другий контрольний поєдинок на зборах у Словенії.

Цього разу суперником «біло-зелених» був сербський «Вождовац». Рахунок у матчі було відкрито на 36-й хвилині. Олексій Дитятьєв традиційно пішов у штрафний майданчик суперника під час подачі кутового і вразив головою дальній кут. Серби відновили рівновагу за дві хвилини до кінця першого тайму за рахунок точного удару Стояновіча.

У другому таймі Скляр порушив правила у своєму карному майданчику і все той же Стояновіч реалізував пенальті.

Від поразки полтавців врятував все той же Дитятьєв, який головою замкнув навіс з лівого флангу у виконанні Павла Ребенка. У підсумку – бойова нічия 2:2.

По відеоогляду матчу, який розмістила клубна прес-служба в мережі, можемо констатувати, що участь у грі прйимав Євген Зарічнюк, який знаходиться зараз на перегляді.