Новини - 17-08-2010, 10:08 - sasa 47

Надії на Кічасову

Надії на Кічасову

У Сінгапурі вже розпочалися перші в історії юнацькі Олімпійські ігри, в яких беруть участь спортсмени віком від 14 до 18 років.

У цих історичних змаганнях виступить і полтавка Марія Кічасова. Вона змагатиметься у веслувальних спринтерських гонках на байдарці-одиночці. Наша землячка стартуватиме вже через 4 дні — 21 серпня. А самі змагання будуть цікавими і видовищними, адже веслувальники у спринті боротимуться за кубковою — олімпійською системою — з вибуванням.

Перший раунд жіночого веслувального турніру (умовно кажучи — 1/32 фіналу), як зазначено на офіційному сайті перших юнацьких Олімпійських ігор, розпочнеться 21 серпня о 15:00 за сінгапурським часом (в Україні буде 10:00). О 16:35 переможці першого раунду змагатимуться у другому раунді (1/16 фіналу). А ще через годину — о 17:30 — вже пройдуть поєдинки дівчат у третьому раунді (1/8 фіналу).

22 серпня змагання пройдуть за надзвичайно напруженим графіком — час між раундами почне зменшуватися. Вісім кращих дівчат байдарочниць-спринтерів о 15:00 розпочнуть змагатися у четвертому раунді (1/4 фіналу). А через 45 хвилин вже відбудуться старти 5-го раунду (півфінали). Після них через півгодини (о 16:15) пройде гонка за бронзову медаль. А головна гонка — за золоту медаль — стартує ще через 5 хвилин — о 16:20 за сінгапурським часом.

Отож для того, щоб стати чемпіоном перших юнацьких Олімпійських ігор у дівочому веслувальному спринті на байдарці, треба здобути перемоги в усіх шести раундах. Чи зможе наша землячка Марія Кічасова виступити аж у шести олімпійських спринтерських гонках? Якщо зможе, то привезе до Полтави сінгапурську медаль.

Погода