Новини - 02-01-2010, 10:01 - sasa 247

Найкращий футболіст \”Ворскли\” 2009 року

Найкращий футболіст \”Ворскли\” 2009 року

Ось і наближається до закінчення футбольний рік. Зазвичай наприкінці нього підводять певні підсумки, обирають кращих футболістів і тренерів. Наш сайт уболівальників «Ворскла» пропонує вам, шановні відвідувачі, обрати найкращого футболіста нашої команди в 2009 році. Але спочатку коротенько згадаємо, яким був цей рік для команди.

Розпочалося друге коло для полтавців не дуже вдало. У першому колі наша команда здивувала багатьох, тому в другій половині чемпіонату на ігри з нею налаштовувалися вже зовсім по-іншому. Були і провальні матчі, були посередні, а були і просто блискучі. До останніх можна віднеси півфінал проти «Металіста», де гарно проявила себе вся команда, особливо оборона на чолі з голкіпером-капітаном Сергієм Долганським та фінал кубку проти «Шахтаря» і історичний гол нашого кубкового бійця Василя Сачка. Саме у матчі з гірниками футбольна Україна вперше побачила у всій красі вихованця полтавського футболу Володимира Чеснакова.

Після від’їзду Кравченка роль лідера взяв на себе Йован Маркоскі і справився з нею непогано. Одним з лідерів за результативними передачами в лізі був Денис Кулаков, як бджола трудився на фланзі Дмитро Єсін. Як завжди на рівні грали албанські легіонери – Дебатік Цуррі та Арменд Даллку. Першому навіть вдалося впритул наблизитися до рекорду Сергія Чуйченка за кількістю забитих м’ячів в елітному дивізіоні. Григорій Ярмаш постійно викликався до складу національної збірної України. А без Геннадія Медведєва, який цього року провів свій 200-й матч за «Ворсклу» та Олега Краснопьорова важко уявити сьогоднішню «Ворсклу»

Виступи у єврокубках, як і перше коло нового чемпіонату не дуже вдалися команді. Але і тут можна знайти позитивні моменти: здобуто неоціненний європейський досвід, команда не поступилася ні «Динамо», ні «Шахтарю», а в основі почали з’являтися молоді Роман Безус та Олександр Матвєєв.

Одним словом, достойних кандидатів на кращого гравці року, на наш погляд, достатньо. Але вибір лишається за вами. Адже саме для вболівальників гравці викладаються на футбольному полі.

Сайт уболівальників \”Ворскла\”

Погода