Відео - 03-06-2009, 08:06 - sasa 19

Найкращий гол сезону 2008/09

Найкращий гол сезону 2008/09

Сайт уболівальників пропонує вам, шановні відвідувачі, обрати кращий гол «Ворскли» сезону 2008/09 рр. Починаючи від сьогодні до вашої уваги подаватимуться десятка забитих м’ячів у хронологічному порядку, яка буде доступна для голосування протягом тижня. Десятка голів яка набере найбільше голосів вийде до фіналу, де й визначиться кращий гол минулого сезону.

Отже в сезоні 2008/09 полтавці забили 41 гол враховуючи чемпіонат і кубок України. Із них три – автоголи. Одразу хочеться сказати, що вони не враховані в нашому опитуванні. Тож виходить 38 голів. Гоосувати можна не тільки за одного автора забитого м\’яча, але й за кількох. Отож, перед вами перша десятка голів.


18.07.08 ЧУ \”Харків\” – \”Ворскла\” — 0:1

– 1. Янузі 72

Біля штрафного майданчика харків’яни зфолили. Ґлавіна навісив в район одинадцятиметрової позначки, де Янузі, який тільки-но з’явився на полі, кивком голови підправляє м’яч парашутом у ворота. Прикритий своїми й чужими гравцями Стойка не встиг вчасно зреагувати – 1:0. Перший гол в історії Прем’єр-ліги забивають саме футболісти \”Ворскли\”! Браво Микола Петрович! Влучна заміна, нічого не скажеш.

   

03.08.08 ЧУ \”Таврія\” – \”Ворскла\” — 1:3

– 2. Кравченко 19

Сыграл Кравченко великолепно. Он получил мяч примерно в 25-и метрах от ворот и сразу же переадресовал его на правый фланг. Сам же Сергей направился в центр штрафной, где слета и замкнул ответную передачу своего партнера. Блестящий гол, блестящая комбинация, блестящий Кравченко.

   

   

   

– 3. Цуррі 31

Через десять минут в воротах Диканя оказался второй мяч, причем гол получился не менее красивый. Защитники забыли Дебатика Цурри на линии вратарской, чем он успешно и воспользовался, слета замкнул передачу с того же правого фланга.

   

   

– 4. Кулаков 43

К голу привела сумасшедшая ошибка Видаса Алундериса, который подарил мяч Йовану Маркоски в центре поля. Полузащитник \”Ворсклы\” поблагодарил литовца за такой подарок и на всех парах помчал к воротам \”Таврии\”. Добежав до линии штрафной, он остановился, подождал своих партнеров и вложил мяч в ногу Денису Кулакову, которому оставалось лишь перенаправить его уже в пустые ворота. Вот такая жирная точка получилась.

   

   

09.08.08 ЧУ \”Ворскла\” – \”Динамо\” — 2:2

– 5. Єсін 34

\”Ворскла\” не заставила себя ждать с ответом. Полтавчане забили почти похожий гол уже через 4 минуты. После серии передач мяч попал к Есину и тот, сделав пару финтов, ударил в дальний от Шовковского угол – 1:1 и все началось сначала.

   

   

– 6. Цуррі 80

После пропущенного гола, ворскляне больше стали атаковать. Впрочем, это и не удивительно, гости стали действовать от обороны, отрядив в защитные редуты побольше игроков, оставив впереди в гордом одиночестве Бангуру и подключающегося к атаке Милевского. Некое затишье стало на руку \”Ворскле\”. Как не удивительно, но полтавчане снова сравняли счет. Навес в штрафную Ярмаша нашел свободного Цурри на дальней штанге, который точно пробил в угол. Шовковский прикрытый своими игроками не смог среагировать – 2:2.

   

   

23.08.08 ЧУ \”Ворскла\” – \”Шахтар\” — 1:0

– 7. Кравченко 6

Перший удар в грі нанесли футболісти \”Ворскли\”. Сергій Кравченко зі штрафного поцілив у рамку воріт, де вправно м’яч прийняв Пятов. І хто б міг подумати, що вже наступний удар у виконанні полтавців досягне мети. Поблизу штрафного у пас зіграли Сачко і Кравченко і Сергій не роздумуючи метрів з 25-ти потужно стрілив прямісінько у дев’ятку. Пятов був безсилий допомогти \”Шахтарю\”. А йшла лише 6-та хвилина матчу…

   

   

30.08.08 ЧУ \”Іллічівець\” – \”Ворскла\” — 1:3

– 8. Сачко 34

На 33-й хвилині Маркоскі пробив по воротах Шуховцева, але м\’яч пройшов трохи неточно. А от наступний момент, на радість для уболівальників \”Ворскли\”, приніс результат. На 34-й хвилині Єсін зробив передачу на Кулакова, той, у свою чергу, навісив на Сачка, й Василь головою точно пробив по воротах Шуховцева, забивши тим самим дебютний гол за полтавців. Павлов вискочив практично на поле, ряд із гістьми з Полтави, що перебував трохи нижче ложі преси зааплодував, хтось із уболівальників крикнув: \”Павлов – найкращий!\”. Не приховували радість й перші керівники \”Ворскли\” – Костянтин Жеваго та Олег Бабаєв.

   

   

– 9. Маркоскі 69

На 69-й хвилині в наслідок  злагоджених дій полтавців, м\’яч опинився в Ярмаша, і Григорій навісив у штрафну на Маркоскі, який головою(!) забив другий гол \”Ворскли\”.

   

   

– 10. Джурічіч 76

На 75-й хвилині Сачко віддав передачу на Кравченка, але у Сергія удар не вийшов і м\’яч пройшов трохи вище воріт. А за кілька хвилин \”Ворскла\” одержала право на кутовий. Подавати пішов Цуррі, який знайшов у штрафному майданчику Джурічіча, а Саша головою забив третій гол у сітку воріт Шуховцева. Тим самим реабілітувавшись за \”привезений\” у ворота своєї команди пенальті. Ось так полтавці продемонстрували в цьому матчі, як треба грати головою. У будь-якому розумінні.

   

   

Далі буде…

Погода