12. Єсін 64 (21.09.08 ЧУ \”Ворскла\” – \”Дніпро\” — 1:0) – 13 (11%)

13. Цуррі 26 (27.09.08 ЧУ \”Металіст\” – \”Ворскла\” – 3:1) – 36 (30%)

14. Сачко 53 (19.10.08 ЧУ \”Ворскла\” – \”Металург\” З — 1:1) – 1 (1%)

15. Кулаков 18 (28.10.08 КУ \”Оболонь\” – \”Ворскла\” – 1:4) – 5 (4%)

16. Кравченко 81 (28.10.08 КУ \”Оболонь\” – \”Ворскла\” – 1:4) – 3 (3%)

17. Сачко 90+2 (28.10.08 КУ \”Оболонь\” – \”Ворскла\” – 1:4) – 1 (1%)

18. Янузі 90 (02.11.08 ЧУ \”Ворскла\” — \”Металург\” Д – 1:0) – 10 (8%)

19. Кравченко 37 (09.11.08 ЧУ \”Чорноморець\” – \”Ворскла\” — 0:1) – 36 (30%)

20. Кравченко 2 (12.11.08 КУ \”Металург\” Д – \”Ворскла\” – 0:1) – 10 (8%)

Тепер до вашої уваги чергова десятка голів минулого сезону:

23.11.08 ЧУ \”Ворскла\” – \”Харків\” — 2:1

– 21. Маркоскі 21

Вот потому-то и забила \”Ворскла\”, использовав, как ни странно, контратаку. Сыграло роль более высокое индивидуальное мастерство футболистов в зеленой форме: Кравченко подал с левого фланга атаки, а Маркоски, ворвавшийся в штрафную с хвостом в виде защитника, в падении головой забил мяч в ворота. Вопрос возник о местонахождении вратаря Дмитрия Стойко (в свое время игравшего за \”Ворсклу\”). Вероятно, голкипер, лишь недавно залечивший перелом, решил выйти на перехват, да так к мячу и не успел. Гол-красавец, что и говорить!

– 22. Деспотовскі 75

Деспотовски на 75-й минуте оказался с мячем на углу штрафной площади, сместился чуть в центр, на замахе избавился от опекуна и мощно пробил. Закрученный мяч попал почти в дальнюю \”девятку\”!

29.11.08 ЧУ \”Зоря\” – \”Ворскла\” — 0:2

– 23. Маркоскі 20

Кулаков на 20-й хвилині завершив свій черговий прохід по флангу передачею в центр штрафної на Маркоскі, який досить несподівано вивалився сам на сам з Комарицьким. Такий шанс гріх було не використати і Йован зробив усе майстерно – 0:1.

– 24. Кравченко 73

Кравченко взяв на 73-й хвилині: шикарна навісна передача Кулакова знайшла голову 14-го номера “Ворскли” – без шансів для Комарицького – 0:2.

28.02.09 ЧУ \”Ворскла\” – \”Таврія\” — 1:0

– 25. Бойко 56

На 56-й хвилині Маркоскі, на правому фланзі за рахунок індивідуальної майстерності заробив штрафний біля лінії штрафного майданчика. Стандарт взявся виконувати Главіна і зробив це просто прекрасно. Шикарний навіс на дальню стійку і екс-кримчанину Бойку залишалося лише вколотити м’яч головою у порожні ворота. Отримайте і розпишіться: “Привіт Симферополю з Полтави. Андрій Бойко”.

08.03.09 ЧУ \”Динамо\” – \”Ворскла\” — 4:1

– 26. Ярошенко 33

Гру практично було зроблено і кияни дозволили собі трохи розслабитися. Інакше як розслабленістю втрату м’яча в центрі поля, коли Маркоскі запресингував трьох!!! гравців ”Динамо”, пояснити важко. Йован кинув у провив по флангу Кулакова, Денис класно подав і Ярошенко головою без перешкод пробив Богуша – 2:1. Привітаємо Костянтина з дебютним голом у біло-зеленій формі.

04.04.09 ЧУ \”Ворскла\” – \”Іллічівець\” — 2:3

– 27. Маркоскі 36

Ярмаш знайшов навісною передачею у штрафному майданчику Маркоскі, який далеко з не найкращого положення класно вирізав м’яча у дальній кут. Ігор Шуховцев хоч до м’яча і дотягнувся, але нічим зарадити не зміг – 1:1

– 28. Маркоскі 56

полтавці своїм шансом скористалися сповна. Прострільна передача Кулакова знайшла у штрафному майданчику Янузі, який відкинув м’яча Чичикову. Олексій чи то пробивав, чи то прострілював, але м’яч після серії рикошетів потрапив до Маркоскі, який без проблем з близької відстані переграв Шуховцева.

11.04.09 ЧУ \”Дніпро\” – \”Ворскла\” — 2:1

– 29. Сачко 22

На перший погляд не дуже небезпечний штрафний з лівого флангу перетворився на гол. Главіна подав, Каніболоцький помилився на виході й Василь Сачко спрямував м’яча головою у порожні ворота.

26.04.09 ЧУ \”Ворскла\” – \”Карпати\” — 2:1

– 30. Главіна 36

Янузі підкараулив помилку досвідченого голкіпера і виходив уже на побачення з порожніми воротами, але був збитий тим же Романенком, який намагався виправити свою помилку. Пенальті взявся виконувати Главіна. Пробив хорват ризиковано, але свій шанс реалізував: м’яч від поперечини опустився за лінією воріт – 1:0.