Новини - 21-04-2010, 10:04 - 237
Наймолодші шахісти Полтавщини
![Наймолодші шахісти Полтавщини](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
Два юні полтавці Олександр Доля і Тимур Левцун зараз виступають у чемпіонаті України з шахів серед хлопчиків до 8 років у Євпаторії.
Обидва наші земляки гарно грають в турнірі, який проходить за швейцарською системою у 9 турів, за участі 69 учасників. Після сьомого туру Олександр Доля посідає 6 місце. У 7 іграх він набрав 5 очок (5 перемог, 2 поразки). А Тимур Левцун перебував на 18 місці з 4 очками (4 перемоги, 2 поразки). Сьогодні в Євпаторії відбудуться зустрічі 8 туру, а завтра – останнього, 9 туру.
Ігор ЧЕРЧАТИЙ
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua