Першість Полтавщини - 24-10-2010, 06:10 - sasa 228

ФК «Лубни» – «Колос» (Дмитрівка) – 3:1 (1:1).
Судді: В. Чернишов, О. Яненко, Є. Сухенко (усі – Кременчук).
ФК «Лубни»: Четверіков, Ковтун, Величко, Дубницький, Баранник, Нечипоренко (Петренко, 78), Литвин, Загоруйко (Шоха, 51), Морозюк (Головко, 75), Порощай (Сухонос, 39), Макорін. Запасний: Макаренко. Тренер: А. Гришанович.
«Колос»: Ночовний, Остапець, Колодочка, Шаблій, Губа, Пономаренко, Онуфрієнко, Марченко, Ольшницький, Приймак, Ракша (Січний, 46). Запасні: Думанський, Протченко, Спиридонов, Шутка. Тренер: О. Шинкаренко.
Голи: Баранник (39), Дубницький (46), Сухонос (89) – Остапець (1),
Лубни. 24 жовтня. Стадіон «Центральний». 168 глядачів.
Юнаки – 3:0.

Муніципальний ФК «Лубни» вдома грав проти дмитрівського «Колоса» Кременчуцького району. «Найшвидший гол цьогорічного чемпіонату» – так можна назвати підсумок зустрічі в Лубнах. Адже відразу ж після свистка про початок гри кременчуцького рефері Віктора Чернишова при першій же атаці одного з нападників гостей було «знесено» у карному майданчику. З одинадцятиметрової позначки рахунок відкрив капітан «Колоса» Максим Остапець. Це сталося на 26 (!) секунді поєдинку – найшвидший гол чемпіонату.

Розчаровані таким невдалим перебігом подій лубенці протягом першого тайму стали постійно погрожувати воротам колосівців. Могли відзначитися голами Дмитро Дубницький, Володимир Величко, Владислав Ковтун, Дмитро Нечипоренко. І все ж, господарям вдалося ще до перерви відквитати м’яча – після декількох рикошетів і невдалих пасів вчасно неподалік воріт з’явився Василь Баранник, який гарматним ударом вколотив «смугастого» у сітку воріт. Після перерви знову на першій хвилині тайму ФК «Лубни» виходить вперед – після помилки захисних редутів гостей м’яч зблизька забиває Дмитро Дубницький і рахунок стає вже 2:1 на користь лубенців. Далі гра ще більш загострилася – арбітр показав в обидві сторони чимало жовтих карток і одну червону (гостям). Зауважимо, що вдало дебютував у матчі за лубенську команду полтавець Роман Макорін, який своїми проходами по лівому флангу турбував захисників «Колоса». Коли вже спливав час гри, ударом здалеку рахунок збільшив Руслан Сухонос, що вийшов на заміну ще у першому таймі. У підсумку – цілком заслужена перемога лубенців, які все більше нарощують переможний темп (шкода лише, що вже завершується чемпіонат). Як зазначив «не простий» тренер лубенців Анатолій Гришанович, вже сьогодні в Лубнах формується команда на майбутній чемпіонат-2011.