- 06-12-2010, 11:12 - sasa 232

Нічия фаворитів

Сюжет програми \”5 хвилин спорту\” каналу ІРТ-Полтава про 4 тур відкритої першості ПЗМС

- 22-08-2010, 09:08 - sasa 232

Стартувало друге коло чемпіонату області з футболу серед команд І ліги.

І знову чинний чемпіон ФК «Велика Багачка» ледве не зазнав поразки від своїх головних конкурентів у боротьбі за «золото» змагань. Лише на останній хвилині багачанська команда зрівняла рахунок у супер-двобої з «Новим життяи», що відбувся у Машівці.

Ще один претендент на медалі високого ґатунку «Гірник» із Кременчука переміг 2:0 на виїзді «Миргород» завдяки голам Олександра Міславського (з пенальті) і Івана Львова (зі штафного).

Градизький «Темп» здолав вдома 4:2 «Колос» із Дмитрівки. І знову тренер гостей Анатолій Базавлук скаржився на грубі помилки бригади арбітрів з Кобеляк. “Потрібно з такою якістю суддівства, мабуть, закінчувати з футболом”, – зазначив він.

Гребінківський «Локомотив» переміг у Зінькові місцевий «Колос» з рахунком 2:0. Голами відзначилися Олександр Завгородній і Сергій Симоненко.

Матч ФК «Пирятин» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) перенесено на 25 серпня. Результат ще одного поєдинку: ФК «Лубни» – «Псел» (Гадяч) – 0:0.

Матчі юнацьких складів: «Нове життя» – ФК «Велика Багачка» – 1:1, «Лубни» – «Псел» – 3:4, «Колос» З. – «Локомотив» – 2:0, «ФК «Миргород» – «Гірник» – 1:3, «Темп» – «Колос» Д. – 2:1.