Матчі - 26-08-2010, 08:08 - sasa 216

Нічия в Севастополі

Молодіжний склад \”Ворскли\” вперше в новому сезоні зіграв внічию. В Севастополі ворскляни розписали мирову з дебютантом Прем\’єр-ліги місцевою однойменною командою – 1:1.

Севастополь ― Ворскла – 1:1
Андрухов 34 ― Тимченко 14-пен.
Севастополь: Пацюк, Башлай, Узбек, Шишкін, Чарковський (Солович, 17), Воронін (Шугладзе, 53), Войнаровський (к) (Култишев, 46), Сучу, Сечін (Чеботарьов, 59), Андрухов (Свинир, 81), Плєшаков.
Запасний: Литовка.
Старший тренер: Сергій Дієв.
Ворскла: Казаков, Кунєв, Тарганчук, Ткачук, Ільчиш (Козлов, 79), Василенко (Шмиголь, 83), Момот (к), Пердута (Радченко, 90+3), Бацула (Дулуб, 63), Бараннік (Кравченко, 62), Тимченко (Потапенко, 80).
Запасний: Чуваєв.
Старший тренер: Сергій Свистун.
Арбітр: Євген Арановський (Київ).
Попередження: Войнаровський 17, Сучу 21, Ткачук, 21, Ільчиш 38, Андрухов 45+1, Воронін 47
26 серпня. Севастополь. Стадіон ВАТ \”Севморзавод\”. +26 градусів. 1500 глядачів.

Рахунок у матчі відкрили гості. Ігор Тимченко реалізував пенальті за порушення правил проти Пердути. Однак ще до перерви господарі змогли відігратися. У другому таймі голів місцеві глядачі, яких зібралося на місцевому стадіоні чимало, так і не побачили. Підопічні Сергія Дієва, колишнього наставника дубля ворсклян, а тепер тренера молодіжки \”Севастополя\”, здобули почесну нічию –  1:1.