Матчі - 04-10-2018, 11:10 - admin 519

Не втримали…

Ведучи в рахунку до 90-ї хвилини «Ворскла» все ж поступається «Спортингу».
Не втримали…

Після таких матчів зазвичай звучать фрази про недостачу міжнародного досвіду. Звісно, лісабонський «Спортинг» є набагато досвідченішим єврокубковим бійцем. Але в матчі проти «Ворскли» все вирішила фізична готовність.

Василь Сачко виставив прогнозований стартовий склад. Несподіванка була хіба одна: місце правого півзахисника зайняв Скляр. І треба визнати, що початок матчу для Олександра на новій позиції вдався. На 10-й хвилині передачу Скляра до штрафного майданчика не кращим чином перервав захисник, а першим на підбиранні  був Кулач. Воротар «Спортинга» Сален хоч і дотягнувся до м’яча, але відбити удар Влада з лівої не зміг.

Після голу полтавці ще хвилин зо п’ять поволоділи ініціативою, а потім гості потроху заспокоїли гру й почали відсувати її до воріт «Ворскли». Оборонялася наша команда дуже дисципліновано, тому створити небезпеку біля воріт Шуста лісабонцям тривали час не вдавалося. Лише на останній хвилині першого тайму черговий пас з лівого флангу таки знайшов адресата на дальній стійці. Здавалося, що Нані пробиває напевне, але воротар «Ворсклу» в цьому моменті виручив.

Після перерви обидві команди продовжували гнути свою лінію. «Спортинг» все настирливіше атакував. «Ворскла» ж самовіддано оборонялася. Але чим менше часу лишалося до фінального свистка, тим більше впадало в око те, що наша команда сильно втомилася. При повній відсутності контргри й грі на відбій захисники гостей почали активніше йти вперед. Тиск на ворота Шуста посилювався. Тому не можна сказати, що гол у відповідь виглядав нелогічним. Так, можливо, необов’язковий. Але логічний.

Коли секунда стрілка робила останній дев’яностий оберт, чергова довга передача до штрафного майданчика «Ворскли» стала результативною. Артур помилився позиційно й не зумів головою вибити м’яча. У результаті «кулястий» опинився у Монтеро. Лісабонець на замасі обіграв Чеснакова й красиво з лівої поклав м’яча під дальню стійку – 1:1. Якраз у цей час резервний арбітр підняв табличку з цифрою «п’ять»…

Після голу «Ворскла» відразу спробувала побігти вперед, але, як то кажуть, потрапила в полон. На третій доданій хвилині швидку контратаку «Спортинга» ударом в напівпорожні ворота завершив Кабрал… У ці хвилини згадався матч з «Жиліною.

Але, як би там не було, звітний матч наша команда може занести собі в актив. Гравці залишили всі сили на футбольному полі й показали проти більш титулованого суперника свій максимум. На жаль, фізичних сил, щоб втримати результат, не вистачило. Єдине невелике питання може бути до тренерського штабу про третю заміну, яка залишилася не використаною. У доданий час вона могла трішки збити темп гри й дати дорогоцінні 40-60 секунд перепочинку ворсклянам. Але, але…

«Ворскла» – «Спортинг» – 1:2

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Скляр, Кравченко, Шарпар, Кулач (Сергійчук, 62), Ребенок, Коломоєць.

«Спортинг»: Сален, Гаспар, Коатес, Пінто, Джефферсон, Акунья, Петрович (Кабрал, 70), Фернандеш, Нані, Діабі (Рафінья, 70), Мане (Монтеро, 58).

Голи: Кулач (10) – Монтеро (90), Кабрал (90+3).

Попередження: Артур (8).

Олександр Данник

Фото Володимира Костенка

Погода