Новини - 07-03-2020, 08:03 - admin 940

Нелогічна перемога

Полтавці не перемагають по грі, проте перемагають по результату.
Нелогічна перемога

«Ворскла» (Полтава) — «Олімпік» (Донецьк) 1:0 (0:0)

Протокол матчу

Матч вдома проти «Олімпіка» показав, що «Ворскла» поки не готова фізично до графіку ігор «через два дні на третій».

Полтавці знову виглядали більш втомленими на фоні суперника. Особливо в першому таймі. Гравці «Олімпіка» краще комбінували й швидше приймали рішення. «Ворскла» протиставляла цьому самовіддачу й уважність при захисті власних воріт. Найкращий шанс для того, щоб відкрити рахунок, донеччани втратили на 20-й хвилині. Захедітабар пробивав з меж штрафного майданчика – Різник впорався з непростим ударом й перевів м’яча на кутовий.

У другому таймі втома стала помітною і в діях гостей. На 62-й хвилині неакуратно у власному штрафному майданчику зіграв Гришко, порушивши правила проти Кулача. Владислав сам пробивав пенальті й зробив це погано. Кичак мав всі шанси врятувати свою команду, однак м’яч пірнув у ворота – 1:0. «Олімпік» відповів на 67-й хвилині підступним ударом у виконанні Дегтярьова. Різник на місці.

На 78-й хвилині за повторне попередження з поля був вилучений гравець донеччан Андрій Кравчук. Здавалося, що це має полегшити завдання «Ворсклі». Проте «Олімпік» до фінального свистка не полишав спроб відігратися. І хоча стовідсоткових гольових нагод так і не створив, тривогу на вболівальників наганяв. Тут би полтавським футболістам вийти в контратаку й остаточно зняти всі питання про переможця. Втома заважала це зробити. «Ворскла» віддала перевагу синиці в руках і не прогадала.

Схоже, в команди Юрія Максимова є те, що було в команди Василя Сачка й не було в команди Віталія Косовського. Попри всі проблеми й несприятливі фактори наші хлопці на характері виривають результат у плюс-мінус рівних матчах.

Олександр Данник

Погода