Міні-футбол - 21-02-2011, 11:02 - sasa 28

Нештатна ситуація

Нештатна ситуація

Першість Миргородського району

Нештатна ситуація трапилася, коли з\’ясувалося, що у двох команд — ЗОШ Полив\’яне і \»Нива\»(Баранівка), які очолюють турнірну таблицю серед команд першої ліги (місця з 9 по 16), і очок, і перемог порівну, і різниця забитих і пропущених голів ідентична(!). Суддівська колегія, вчитавшись у положення про змагання, таки дійшла висновку: кубок повинен вручатися \»школярам\», позаяк вони забили більше голів — 50 проти 46 у гостей із Шишаччини.

На горішні ж місця могли цілком реально зазіхнути і господарі \»втішного\» фіналу — ЗОШ Великі Сорочинці, та вони поступилися ровесникам із ДЮСШ \»Колос\»- \»Агротех-Гарантія\»(Комишня) — 0:3. Мав такі ж шанси і \»Старт-Ветеран\»(Велика Багачка), але у вирішальному двобої зазнав поразки від великосорочинської дружини — 2:3. Із турнірної таблиці і результатів, що наведені далі, видно, який же був безкомпромісний характер боротьби у, здавалося б, малопрестижному турнірі. Організатори другої відкритої першості Миргородського району з футзалу (відділ сім\’ї, молоді та спорту райдержадміністрації — начальник Володимир Дорогань; районна організація ВФСТ \»Колос\» — голова Петро Стукало, районна Федерація футболу — голова Володимир Гришко) не забули нікого з команд-учасниць: чи то вона фаворит змагань, чи просто сповідує олімпійський принцип. Тож і сильніші колективи першої ліги відзначені грамотами, і кращі гравці кожної футбольної дружини нагороджені призами: Сергій Руденко(ЗОШ Полив\’яне) — він поки що веде перед у змаганні бомбардирів із 30-ма голами; безстрашний воротар із біликівського \»Променя\» Павло Сидорук; Євген Садовников(ЗОШ Великі Сорочинці); Роман Кобець(ДЮСШ \»Колос\»-\»Агротех\»-\»Гарантія\»); Віталій Ярмоленко(ФК \»Кибинці\»); Сергій Носенко(ФК \»Савинці\»); Володимир Рудь(\»Старт -Ветеран\»); Володимир Лебех (\»Нива\»). Належне слід віддати й директорові Великосорочинської ЗОШ, депутатові Миргородської районної ради Іванові Солоду, який надав у розпорядження аматорів шкіряного м\’яча спортивну базу цього навчального закладу(премійований футбольним м\’ячем); сільському голові Савинців Олександрові Тищицькому, який за підтримки директора сільгосппідприємства ТОВ \»Савинці\» Тетяни Ситник зрушив з мертвої точки футбол у своєму селі; Анатолію Гарбузову, який власними зусиллями й коштами забезпечив участь колективу ФК \»Кибинці\» в змаганні. Хочеться вірити, що вже за півроку футбольні команди сіл Полив\’яного, Савинців і Кибинців не пасуватимуть перед більш досвідченими, складаючи їм конкуренцію у першості району з класичного футболу і футзалу. Результати решти матчів другого фіналу відкритої першості Миргородського району з футзалу: ДЮСШ \»Колос\»- \»Агротех-Гарантія\» — ФК \»Савинці\» — 4:1; \»Старт-Ветеран\» — ФК \»Кибинці\» — 5:2; ДЮСШ \»Колос\»-\»Агротех-Гарантія\» — ФК \»Кибинці\» — 6:0; \»Старт-Ветеран\» — ФК \»Савинці\» — 8:3; ЗОШ Полив\’яне — ЗОШ Великі Сорочинці — 5:1; \»Нива\» — \»Промінь\» — 3:1; ЗОШ Полив\’яне — \»Промінь\» — 6:3; \»Нива\» — ЗОШ \»Великі Сорочинці — 1:2; ДЮСШ \»Колос\»-\»Агротех-Гарантія\»- \»Промінь\» — 1:4; \»Нива\»- ФК\»Савинці\» — 7:3; \»Нива\» — ФК \»Кибинці\»- 9:3; \»Промінь\» — \»Старт-Ветеран\» — 2:5; ФК \»Савинці\» — ЗОШ Полив\’яне — 0:16; ЗОШ Полив\’яне — ФК \»Кибинці\» — 2:1.

Підсумкова турнірна таблиця \»втішного\» фіналу першості Миргородського району з фут залу.

1.ЗОШ Полив\’яне 9 5 2 2 50 — 29 17
2.\»Нива\»(Баранівка) 9 5 2 2 46 — 25 17
3.ЗОШ Великі Сорочинці 9 5 0 4 32 — 30 15
4. \»Старт-Ветеран\» В.Багачка 9 4 2 3 39 — 34 14
5.ДЮСШ \»Колос\»-\»Агротех-
Гарантія\»(Комишня) 9 4 1 4 28 — 34 13
6. \»Промінь\»(Білики) 9 2 2 5 20 — 29 8
7. ФК \»Кибинці\» 9 0 2 7 14 — 47 2
8. ФК \»Савинці\» 9 0 1 8 18 — 70 1

Матчі головного фіналу відкритої першості Миргородського району з футзалу пройдуть на базі Полив\’янської ЗОШ 26 лютого і 5 березня.

Погода